Где
Дворец молодежи и студентов
Металлургический р-н, ул. Виталия Матусевича (бывш.ул. 22-го Партсъезда), 11а
Показать на карте
Когда
16 мая 2021
19:00 – 21:00
Сколько
300 грн. (от)
750 грн. (до)
Контакты
097-000-70-40
066-000-70-40

Описание:

Група Антитіла продовжує успішний тур «Hello» Україна. П'ять міст, чотири стадіони, аншлаги і поспіль два Палацу спорту в столиці - так пройшла перша його частина в 2019 році. В унісон з антитілами вісімдесят тисяч прихильників вже заспівали пісні з нового альбому, в підтримку якого відбувається тур. Прийшов час почути і побачити шоу «Hello» всій країні!
 
На концерті в Палаці Спорту Антитіла оголосили про другу половину великого туру. Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок в міста мільйонників. На майданчиках країни група представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Віріла», «Лови момент» і попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші. Як доповнення - атмосфера спецефектів, світло і сучасний живий звук світового рівня. Адже саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили краще сценічне обладнання, в 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадионная сцена в формі півкола і вагою 68 тонн буде адаптована під всі туровіе концертні майданчики, щоб прихильники в кожному місті змогли зануритися в музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію і стати частиною live-шоу «Hello».
 
«Нас завалили в месенджерах і на пошту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонних концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталися по всій країні. Тому ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Так що чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах з більше трьох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня »- додав Тарас Тополя.
 
Тур «Hello» почався 25 травня 2019 з «Арени-Львів» на підтримку однойменного альбому. Стадіонів концерти відбулися у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Це восьмий тур групи Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. «Hello» - це два роки підготовки, синергія мільйонів шанувальників по всьому світу і праця великої команди антитіл.
 
Так Антитіла звучать сьогодні. Звучать для всієї родини.

Напомнить о событии

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям