Розміщення реклами

Relax.1kr.ua - унікальний майданчик для рекламодавця

Ми пропонуємо широкий спектр рекламних послуг для організаторів заходів, власників закладів, магазинів, салонів краси. У нас Ви зможете розмістити інформацію про Ваші акції та знижки, концерти, спектаклі та інші заходи. Ми зробимо так, щоб усі знали про Ваш ресторан, кафе чи кав'ярню!

Афіша події на сайті

Зв'язатися з нами

Оскільки relax.1kr.ua найпопулярніший розважальний ресурс у Кривому Розі, разом з нами у Вас не буде потреби витрачати кошти на рекламу в інших джерелах. У нас Ви отримаєте в свої руки потужний маркетинговий інструмент з великими можливостями рекламного майданчика та зворотним зв'язком з потенційними та постійними клієнтами.

Закріплення афіші заходу
у рубриці «Популярні події»
на головній сторінці сайту

Зв'язатися з нами

Щодня кілька тисяч криворіжців бачитимуть афішу Вашого заходу. Ця рубрика займає центральне місце на головній сторінці сайту, що гарантовано збільшує кількість учасників Вашого заходу.

Реєстрація закладу у каталозі сайту

Зв'язатися з нами

Розміщення закладу в каталозі сайту relax.1kr.ua дозволить Вашим потенційним клієнтам познайомитись з Вами заочно, переглянути фото Вашого інтер'єру, прочитати про особливості та переваги. Відвідувачі зможуть залишити свій відгук про візит до Вас, що дозволить отримувати моментальний зворотний зв'язок від клієнта.

Закріплення інформації про заклад
на головній сторінці сайту

Зв'язатися з нами

Розміщення закладу на головній сторінці сайту дозволить вигідно виділити його серед ваших конкурентів та залучити нових відвідувачів.

Інформація про знижки, акції та розпродажі

Зв'язатися з нами

Це крок на зустріч інтернет-користувачам, серед яких Ваші потенційні клієнти. Ви зможете збільшити лояльність існуючих клієнтів та залучати нових. Ця послуга дає вам можливість голосно та ефектно заявити про ваші новинки, знижки, акції та розпродажі.

Банерна реклама

Зв'язатися з нами

Перевірений спосіб донести свій бренд та найкращі пропозиції до всіх відвідувачів сайту. Постукайте в екран монітора потенційному клієнту і розкажіть про себе в найкоротші терміни.

Фоторепортаж

Зв'язатися з нами

Це ефективний спосіб рекламувати свій заклад та захід постфактум. Ви зможете показати тим користувачам, хто ще не був на Вашому заході або закладі, який шанс вони втратили. Дайте можливість користувачеві віртуально побувати на вашому заході і наступного разу він прийде до вас.

Рекламна публікація

Зв'язатися з нами

Рекламна публікація на сайті – природний, ненав'язливий спосіб розповісти про Ваш бренд. Реклама яка не викликає відторгнення і несе в собі всі переваги інтернет реклами: дохідлива, зрозуміла інформація, барвисті зображення, круті відео та посилання на будь-який зовнішній ресурс. Одна публікація на сайті може розповісти більше за будь-який зовнішній носій реклами.

Реклама у соціальних мережах

Зв'язатися з нами

Цей вид реклами дозволить за мінімальний проміжок часу поширити інформацію на максимальну кількість лояльної аудиторії. Понад 200.000 криворіжців готові отримувати інформацію про Ваш бізнес 24 години на добу. Розширюйте зону присутності свого бренду в інтернет-просторі в одну мить!

Для розміщення реклами на сайті зв'яжіться з нами за вказаними контактами або заповніть контактну форму, після чого ми надішлемо Вам прайс