Якщо ви шукаєте місце з чистим пляжем, піском, річкою, гамаками і бунгало (без ночівлі) — вам сюди. Знаходиться в Мар'янівці, вулиця Пляжна 28. Оплата за вхід у перших числах липня була 80 гривень. На території турбази є невеликий кіоск, де можна купити напої і снеки. Акаунт в інстаграм, де можна подивитись номер для реєстрації: g.zaliv_ 

Тепер до мінусів. Жахлива комунікація із менеджерами чи "господарями" турбази. Бронювала за 3 тижні до запланованої поїзки будиночок на двох людей і бунгало. 

За два дні до поїздки вирішила нагадати про себе і спитати, чи  все нормально. На 50 із зайвим дзвінків ніхто не відповів - була або зайнята лінія, або абонент розмовляв, або телефон вимикали. 

О 9 вечора напередодні поїздки подзвонили з незнайомого номера з цієї турбази. І сказали: у нас накладка, ми вас не можемо прийняти, будиночка немає. 

Я спитала, як це немає, і трохи підвищила тон, тому що була роздратована за два дні неприйому дзвінків і такого ставлення до клієнтів. 

На що "господарка" турбази сказала: ну, добре, скільки вас буде людей? (бронюючи, я називала кількість людей, прізвище, ми домовились про ціну). Вона сказала: ну добре, але ціни піднялись. 

Я погодилась і на це, бо поїздка була давно спланована. 

Ми приїхали наступного дня і шукали "господарку" на території 15 хвилин. Потім вона провела нас у будинок на 4 людей, хоч нас було двоє. В будинку із зручностей тільки холодильник і ліжко. Без постільної білизни. Ми почали розкладати речі, знову прийшла "господарка" і сказала, що нам треба переселитись, бо є компанія на 4-х людей. 

Сказати, що ми були вже сильно незадоволені, не сказати нічого. Поки ми чекали, коли для нас знайдуть новий будинок, вирішили зайти у вбиральню. Сюрприз: вбиральні на всій території немає. Є діра в підлозі на задньому дворі. З відповідним запахом. Вирішили випити чаю. Сюрприз. На кухні немає раковини, водопроводу, питної води і чайник не працює. Дякуючи Богу, хоч газова плитка є. На кухні безлад і бруд. 

Ми вірішили не залишатись на ночівлю і попередити про це "господарку"

фото фото

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

«Перевірено на собі»Більше

Ми в соціальних мережах