Через масштабні обстріли об’єктів інфраструктури державою-терористкою у багатьох криворіжців не було електропостачання.

У Довгинцівському районі держава, міська влада та приватні підприємці відкрили декілька Пунктів Незламності. Там мешканці району можуть зігрітися та зарядити гаджети.

 

Огляд Пунктів Незламності Довгинцівського району для “Першого Криворізького” зробила Софія Коротуненко, щоб упевнитись в доступності всіх послуг, зазначених на державному сайті із переліком пунктів. 

 

Державний Пункт Незламності: Вокзал

 

Адреса: вул. Залізничників 1;

Адреса найближчого  укриття: вул. Магістральна 1-а;

Інформація на сайті: старлінк, підзарядка гаджетів, генератор;

Послуги, що не зазначені: гаряча їжа та напої, дитяча зона, медична допомога.

 

Пункт незламності розміщено в залі очікування вокзалу. І хоча є ймовірність візиту  сотень довгинцівців, які можуть прийти в Пункт, є багато вільних місць біля обох зон підзарядки. У приміщенні тепло, в одному з залів розміщено стійку самообслуговування, де криворіжці можуть зробити гарячий чай. За словами персоналу, під час блекауту волонтери привозили їжу, наразі Пункт Незламності пропонує локшину швидкого приготування для всіх охочих. В окремій кімнаті створено дитячу зону: два столики з розмальовками, м’які іграшки, три застелених ліжка для потреб немовлят і прикрашена ялинка в кутку. В кабінеті поруч з дитячою кімнатою штатний лікар надає медичну допомогу. У пункті є старлінк, інтернет є у всіх приміщеннях. 

 

Пункт Незламності відповідального бізнесу: Dnipro M

Адреса: вул. Серафимовича 93

Адреса найближчих укриттів: вул. Жигулівська 44, 48, вул. Вернадського 141-а;

Інформація на сайті: підзарядка гаджетів, генератор;

Послуги, що не зазначені: санвузол, гарячі напої, дитяча зона.

 

Пункт Незламності розташовано в торговому залі магазину, в приміщені тепло. Біля дитячої зони із розмальовками стоїть обігрівач, щоб підтримувати комфортну температуру для перебування в ній дітей. Працівники пропонують візитерам та візитеркам чай та каву. 

 

“Після одного з масштабних обстрілів [міської інфраструктури армією РФ] вся стійка була зайнята телефонами та ноутбуками. Ми заряджали ґаджети вже і в робочій зоні, під нашими комп’ютерами. А так, в основному, завантаженість невелика. Приходять лише з місцевих магазинів, щоб зарядити термінал”, - говорить керівник відділу Володимир. 

 

Пункт Незламності відповідального бізнесу: “Нова пошта”, відділення №10

 

Адреса: вул. Магістральна, 25;

Адреса найближчих укриттів: вул. Промислова 1-а;

Інформація на сайті: підзарядка ґаджетів, генератор;

 

Відділення “Нової пошти” пропонує зарядити ґаджети: на столику для огляду товару лежать подовжувачі. В приміщенні тепло, але немає місць для сидіння, щоб могли комфортно почуватись, скажімо, маломобільні громадяни — люди з інвалідністю, мами чи тата із дітьми.

 

Працівник відділення Едуард розповів про комплектацію пункту: “Зараз всього у нас 18 доступних розеток для всіх охочих. Але під час блекауту ми заряджали пристрої і в робочій зоні, і виносили додаткові подовжувачі зі складу”.

фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

«Перевірено на собі»Більше

Ми в соціальних мережах