Зайшли купити морозиво, а вийшли із цілим пакетом всяких смачнючок. Так ми познайомились з магазином Молоко від фермера (проспект Гагаріна, біля зупинки на 96 кварталі).

Одразу скажу, що зіпсувало враження. Здійснила покупку і кажу - в пакетик якийсь покладіть. дівчина показала пакет - звичайний паперовий пакет. В чеку вже потім я побачила вартість - 10 гривень. Питання на у десятці, звичайно. Але блін - реально якось кхммм...  Та закладіть ви в ціну це і дайте пакетик безкоштовно) 

А так - сироватка: бомба, смак, як у дитинстві у бабусі в селі - я ледь не розплакалась! Трошки кисла, трошки солодка - і ледь трошки газована. Ціна 19 гривень. Так, вдічі дорожче, ніж в супермаркеті, але смак компенсує. Ну і пляшка - не пакет. Та і взагалі сироватку рідко можна знайти в супермаркетах. 

Взяли на пробу два види сиру - маленькі шматочки: адигейський і сулугуні копчений на дровах. Адигейський класичний без запаху - підійде для салатів, до пива, просто сир на бутерброд - хто як любить. Не густий, не різкий. Дуже класно. Копчений хороший плотний, без віддушок - теж у різні страви додавала б і навіть натерти вийде.

Ну а йогурт - 450 грам за 25 гривень це краса! без надмірного цукру із фруктами (я брала вишню там є щось іще. Я в захваті. Планую спрбувати там молоко і морозиво. На 96 кварталі цей магазин на зупинці прямо - там морозиво лоток викатують прямо. Кажуть друзі, нічогеньке. але дорожче, ніж у Макдональдс, наприклад. 

Зайшла туди ще раз за вподобаним йогуртом, та молоком на пробу. Молоко чудове. І навіть оплачуючи тару, виходить дешевше, ніж у супермаркетах.

І каву варять, після карантину - підемо! 

Новий заклад - клас!

фото фото фото фото фото фото

Коментарі (1)

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

Киреева

какая там сгущенка варенная и масло шоколадное - объедение, а мороженое - мммммммммм.
Действительно фермерское молоко, сметана , творог .

  • 0
  • 0
  • Відповісти

«Перевірено на собі»Більше

Ми в соціальних мережах