• 0
  • 0

Солістка, дівчинка Україна , Москаленко Софія, дуже творча, талановита, займається вокалом, танцями, акробатикою, пише вірші.
Виконавці: Казначеєва Ірина (засновниця фітнес-клубу Lab body by IrinaKaznacheeva, Спочатку війни займалася активно волонтерством, допомога ЗСУ, зараз допомога біженцям. Алішина Аліна Власниця студії краси "Хайп", Займається волонтерською діяльністю допомога ЗСУ. Гудков Олексій засновник волонтерської організації «Сила Нації" перебуває на посаді інспектора ВРПП Криворізького РУП старший лейтенант поліції. Берг Валерія засновниця студії краси . Чусовітіна Юлія засновниця та керівник танцювального центру FREEДОМ.
Записали саме цю пісню, тому що кожне слово в цій пісні , відображує настрій та почуття, які викликала війна! Вона надихає, об’єднує та окрилює! А це саме те, що потрібно зараз всій нашій країні! А також дуже хотілося показати, що в Кривому Розі багато талановитих людей, які люблять свою країну!
Відео і монтаж Кобцев Владислав, з 2020 року займається зйомкою відео , та фото. Знімає та монтує відео для різних проектів.
Звукозапис студія Чусовітін Володимир, засновник, звукорежисер та бітмейкер студії звукозапису WDM.
Танцювальний супровід Школа танців «Flower Power”.
Машини : Миронова Юлія
Головний редактор рекламного журналу VG magazine,
Денис Таратухін , Власник автосервісу Black Service. Організатори автомобільних змагань.
Хлопці, що танцювали:
Полоз Максим
Кононенко Володимир
Ді-джей :
Кононенко Володимир