• 0
  • 0

“Я писав цю пісню у квітні, після того як в черговий раз слухав історії своїх друзів, які знаходились не в Україні. Всі, всі як один хотіли скоріше повернутись додому. До свого звичного життя. І в усіх цих розмовах був біль.
Біль через те, що залишили свої домівки, кохання, роботу, родину, все.
Але згодом дехто повертався в Україну, і це були найщасливіші розмови і почуття. Вони були в ейфорії від того, що знов дихали українським повітрям. Це була радість, яку не могли перебити сирени. Бо що вони були поруч з близькими ??
Українці — не біженці в інших країнах, ми гості. Просто дехто поки затримався в гостинних країнах, але всі хочуть скоріше повернутися додому.
Зараз занадто багато суму: в піснях і в житті. Тому я зрозумів, що пісня повинна мати життєвий сенс, показати реальність справжніх українців та українок, які попри все продовжують шукати позитив.
Я спілкувався з військовим, який одружився під час війни. Так от він сказав, що навіть, коли наші захисники “виїжджають на нуль” і чують позитивні пісні — вони вискакують з тачки й починають танцювати. Тому що інакше просто не можуть, потрібно себе підбадьорювати.
Кліп на пісню “Not a Refugee” був створений завдяки всім вам, завдяки вашим відео і вашій підтримці. Дякую!”

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам