Где
Театр драмы и музыкальной комедии им. Т.Г.Шевченко
Центрально-Городской р-н, пр. Почтовый (бывш.пр. Карла Маркса), 23
Показать на карте
Когда
20 февраля 2015
18:00 – 20:00
Сколько
80 грн. (от)
350 грн. (до)

Описание:

Театральна компанія Бенюка та Хостікоєва.
20 лютого 2015 р. о 18:00 у Криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка відбудеться вистава "Про мишей та людей"

Вистава "Про мишей і людей" - це історія двох друзів Ленні та Джорджа, котрі мандрують Диким Заходом, перебиваючись випадковими заробітками і мріючи про власне господарство. 
Покладена в основу п’єси однойменна повість нобелівського лауреата Джона Стейнбека була бестселлером у США протягом 15 років. Проблеми, підняті у ній автором, актуальні й донині. 
Довірливі мрійники здоровані-небораки на зразок Ленні і сьогодні зустрічаються у нашому немилосердному сьогоденні. Хоча, невиправні романтики типу Джорджа теж, на щастя, ще не вимерли як мамонти. 
Зворушливий недоумок Ленні і компанійський кмітливий Джордж – сценічний дует, ніби навмисне написаний для легендарного акторського тандему Анатолія Хостікоєва і Богдана Бенюка. 
Обидва люблять увесь світ, але бідака Ленні, на жаль, не може передати всієї гамми своїх почуттів словами. Зазвичай, це призводить до трагічних наслідків, як для тих людських істот, котрі стають об’єктом почуттів здорованя, так і для самого Ленні. 
Фінал вистави трагічний, але показовий: в нашому жорстокому світі, немає місця ані Джорджу, ані Ленні. Немає місця для людей, котрі, по суті, так схожі на мишей, так само маленьких і беззахисних. Вражає мужня простота Стейнбека. Та висока простота, ясність і людяність, що так рідко трапляються в сучасній драматургії. 

Виконавці ролей:

Анатолій Хостікоєв
Богдан Бенюк
Наталія Сумська
Володимир Абазопуло
Євген Сверстюк
Олег Стальчук
Ігор Рубашкін
Тарас Постніков
Георгій Хостікоєв

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям