Після процедури ми разом плачемо та радіємо, — історія майстрині перманентного макіяжу
Євгенія Брюховецька, майстриня перманентного макіяжу з досвідом понад 15 років роботи вважає, що найчастіше жінки не об’єктивно оцінюють себе. Вони хочуть так, щоб було “як на картинці”, і часто не враховують вікові особливості, форми повік, губ, зовнішності у цілому. Чому Євгенія не працює з такими клієнтками, та після чиїх візитів майстриня плаче від щастя. 
Ми поговорили з криворізькою майстринею про найпопулярніші міфи щодо перманенту, різницю у смаках західних європейок та українок, її професійні досягнення, а також про те, кому саме перманент може змінити життя
 

 
Релакс: Ви проживали у Європі та працювали у сфері краси там, чи відрізняються поняття «краси» в українок та європейок ? Зокрема, смаки на перманент.
 
Є.Б: Я часто працюю у Європі, я президентка Європейської Асоціації перманентного макіяжу, але працювати у Європі почала  ще задовго до повномасштабного вторгнення. Більшість європейок не слідкують за красою так, як це роблять наші, українські жінки. У 2018 році європейки почали користуватися перманентним макіяжем. 
Українка завжди хоче бути ще гарнішою, ніж вона є. Європейські жінки були довго впевнені у своїй природній красі, а зараз хочуть робити перманентом усі зони, ще й яскраво. Зараз наші жінки роблять більш натуральний перманентний макіяж. 


 
 
Релакс: З якими труднощами зустрічаєтеся найчастіше у роботі з жінками ?
 
Є.Б: Найчастіше жінки не об’єктивно оцінюють себе. Вони хочуть те, що на картинці. Не враховують свій вік та свої особливості, вікові та  форми повік, губ, зовнішності у цілому.
 
Релакс: Для кого перманентний макіяж може змінити життя? Чи були у вас клієнти з онко або іншими захворюваннями? 
 
Є.Б: Я маю студії не тільки у Кривому розі, а ще й у Києві та Одесі, тож кожному місті, де я працюю та маю студію, я роблю безкоштовний перманентний макіяж для жінок з онкологічними захворюваннями. Після процедури ми разом плачемо та радіємо. Я відчуваю разом із ними їх біль та страждання. Вони дуже раді, що є така процедура. Але вони хочуть заплатити за послугу, не хочуть, аби я зробила послугу безоплатно Їм не подобається те, що їх жаліють, й наголошують на тому, що вони такі ж, як всі інші клієнтки.
 
Це можуть бути різні зони обличчя, а також для жінок з онко, які цього потребують, я роблю перманент ореолів. Виглядає дуже природно та естетично. Вони виходять дуже щасливими та натхненними. Процедури перманентного макіяжу тим, хто хворий на онко, я проводжу тільки тоді, коли людина у ремісії.  Також, для клієнтів з алопецією я роблю таку процедуру як трихопігментація. Вона робиться на голові. Також, легкий перманент брів та повік. Там де немає волосся. Чоловікам це теж дуже допомогає жити повноцінним життям. Ця підтримка у вигляді цих процедур є дуже необхідною. 
 
Релакс: З початку повномасштабного вторгнення ваш прибуток зріс або зменшився?  
 
Є.Б: Насправді я не відчула різницю. Але перші три місяці був спад. Ніхто нічого не хотів робити. Майстри також знаходилися у шоці від ситуації. Пізніше все відновилося. Жінки почали активніше записуватися на процедури, вони хочуть виглядати краще, хочуть отримувати позитивні емоції та кайфувати від відображення у дзеркалі. Це надає надії та сили. А також, у багатьох українок чоловіки служать, а жінки їх відвідують. Там немає умов наносити щоразу макіяж. Значно зручніше прокинутися вже гарною.
 
Релакс: Були випадки, коли ви відмовляли клієнтці у перманенті ? Та чому саме можете відмовити ?
 
Є.Б: Були різні ситуації. Найбільше запам’яталася ситуація, коли дівчина попросила набити губи чорним пігментом для стрілок. Вона була готом.
 
Я завжди відмовляю клієнткам коли розумію що процедура їм може нашкодити та відверто зіпсувати зовнішність. Також, якщо при перших ознаках старіння результат від процедури виглядатиме не гармонійно. 
 
Релакс: Які найпопулярніші стереотипи щодо перманентного макіяжу? Як часто потрібно оновлювати перманент? 
 
Є.Б: Найпопулярнішим є те, що клієнтки не розуміють що це не звичайний макіяж, який завжди можна змити.
Якщо ви зробили стрілки, брови, губи — це назавжди. Тому я закликаю дівчат усвідомити, що це назавжди. Адже кожного ранку ти прокидаєшся з одним й тим самим макіяжем. Тому перманент повинен бути максимально природнім. 


 
 
Його потрібно оновлювати раз на 2-3 роки. Після кожного другого повторення я проводжу чистку шкіри. Лазерне видалення допомагає очистити верхній шар шкіри від пігменту. 
 
Релакс: Чи бували на вашій практиці випадки, коли клієнтка зовсім не задоволена результатом, а переробити не можна? Як діяли?
 
Є.Б: Звісно, бували. Я вважаю, що не можна робити брови на пів лоба, стрілки до вух та збільшувати губи за допомогою перманенту. Але на початку роботи я “велася” на прохання  клієнтів та робила те, що не потрібно було. Після загоєння їм не подобався результат який вони самі ж обрали. Хоча я попереджала про це на початку процедури. Переробити це вже було не можна, тому видаляли лазером. Це були поодинокі випадки. А зараз, якщо наші бачення краси не співпадають з клієнткою, то я відмовляю у процедурі та завжди пояснюю, чому  проти.
 
Релакс: Перманентний макіяж потребує концентрації уваги на кожному русі та незручного положення тіла при сидінні, чи маєте ви проблеми зі здоров’ям?
 
Є.Б: Звісно, маю проблеми зі здоров’ям. Як і кожен професіонал у своїй справі. Це такі захворювання як остеохондроз, геморой, проблеми із зором. Ці захворювання є у багатьох майстринь  сфери краси. 
 
Релакс: Яку зону роблять частіше всього та яка зона найболючіша ?
 
Є.Б: Все починається з брів. Але перманент це як наркотик. Потім приходять робити і повіки, і губи. 
Найболючішою зоною є повіки, тому що шкіра там тонка. Деякі майстри можуть навіть не працювати з цією зоною взагалі. Але якщо ви маєте усі якісні матеріали та вміння, жодна із зон не буде болючою для клієнток. 


 
Релакс: Чи велика конкуренція у нашому місті ? Чи працюєте ви у інших містах ?
 
Є.Б: Якщо насправді, то я не вважаю конкурентами своїх колег. Я завжди об’єдную майстрів і вважаю що це круто, коли в тебе є подруги та здорові стосунки між колегами. Так, я працюю у інших містах. Також маю студії у Києві та Одесі. 


 
Релакс: Як часто ви берете участь у конкурсах та чемпіонатах з перманентного макіяжу? Які критерії відбору на всеукраїнських чемпіонатах з пм та яким чином готуєтеся до чемпіонатів ?
 
Є.Б: У 2018 році я стала переможницею у Світовому чемпіонаті з перманентного макіяжу. А у 2019 році я створила свій Світовий чемпіонат. Пізніше створила ще й Міжнародний. Тому я вже організатор чемпіонатів та конгресів. Після перемоги я обов’язково організую ще багато чемпіонатів. 
Релакс: Чи залежить якість пм від великого досвіду майстрині ?
 
Є.Б: Залежить. Це може бути і п’ять років. Але ж за ці п’ять років майстер повинен прийняти у день три-чотири клієнта. Тоді він матиме досвід. Важливі не роки досвіду, а кількість клієнтів та відпрацювань. А ще, навіть майстер з досвідом повинен навчатися та розвиватися. Наприклад я, я давно вже не роблю ті брови, які робила 15 років тому. Я знаходжу нові техніки, і зараз я маю розуміння того, що потрібно робити більш м’які форми, більш поверхнево працювати. З самого початку я мала багато відпрацювань. Працювала по 20 годин. Кількість майстрів була мінімальною, тому ми мали черги з клієнтів. Перманент коштував дорого, а охочих було дуже і дуже багато.


 
Релакс: Які критерії відбору на всеукраїнських чемпіонатах з пм, яким чином готуєтеся до чемпіонатів та на чому відбуваються відпрацювання ?
 
Є.Б: Я готую дівчат до чемпіонатів різних масштабів за допомогою майстер-класів. Потрібно зробити якісну роботу та вкластися у відповідний час. Майстер сам обирає номінацію, зону з якою працює найкраще. 
 
Відпрацювання відбувається на латексних манекенах. На них працюють юніори. Це початківці. Майстри з досвідом відпрацьовують на моделях. Мої учні, у кінці навчання в змозі працювати в усіх трьох зонах. 


 
Релакс: Який продукт ви виробляєте та як виникла ідея виробляти ці продукти ?
 
Є.Б: Я є українським виробником пігментів TopPigments для перманентного макіяжу. Пігменти виготовлені по моїм власним формулам.
В основному ринок був переповнений пігментами російського виробника. Це підштовхнуло мене до ще більшого розвитку своїх продуктів. Перед початком війни ми випустили ці пігменти, зараз ці продукти користуються великою популярністю та дійсно подобаються майстрам. Не тільки в України, а й в багатьох країнах Європи. Багато шкіл працюють на моїх пігментах. Вони пишаються тим, що працюють на якісних пігментах українського виробника. Вони вдячні нам.
 

 
Использованные материалы: Первый Криворожский
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам