Где
Место проведения в описании афиши
Металлургический р-н, пл. Горького, 1
Показать на карте
Когда
24 мая 2015
17:00 – 19:00

Описание:

"Об'єднання Відповідальних Громадян" продовжує літературну весну.

У Кривий Ріг Вікторія Дикобраз, організатор культурних подій, керівник МГО “Література.РВ”, автостопер та автор, власне, текстів, зібралася вперше. І не з пустими руками - привезе дебютну збірку “Семантика наших прикрас” .

Книжка стала своєрідним зібранням символів і знаків, які зіграли певну роль у житті Вікторії, які змальовують її вірші, доповнюють або підкреслюють їх. Чорний із жовтим у колористиці, зумисна відсутність нумерації сторінок, візуально подібна до словникової типографіка – це те, що кидається в очі при розгляданні “Семантики…”.

“Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж, зазвичай у них не надається належної уваги розвороту та окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас”, – Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська), дизайнер збірки.

“Що я можу сказати. На чотири розділи припало 63 вірші, переважно – 2014-го року. Кожен текст має супровід: назву, дату, ретельно підібраний коментар, перегук із кольором і простором навколо себе.
Вона поміщається у кишені куртки, проте мені випадає з обох рук. Ми намагалися зробити красиво. Сподіваюся, чимось вийшло і корисно”, – Вікторія Дикобраз.

Авторку визнано однією з найцікавіших сучасних поетів http://ufra.com.ua/dumky/436-7-imen-naimolodshoho-lit..

Арт-кафе "Гости", Октябрьская ул., 5

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям