Где
Театр драмы и музыкальной комедии им. Т.Г.Шевченко
Центрально-Городской р-н, пр. Почтовый (бывш.пр. Карла Маркса), 23
Показать на карте
Когда
15 октября 2015
19:00 – 22:00
Сколько
100 грн. (от)
320 грн. (до)
Контакты
92-33-00

Описание:

Цієї осені Компанія «Квартал-Концерт» запрошує всіх шанувальників на прем’єри показів незабутньої вистави «Маски шоу», які пройдуть в 24 містахУкраїни під назвою «Маски в кубі». 

«Маски шоу» - популярна одеська трупа, яка прославилася завдяки телевізійним і театральним проектам. Артисти часто виступають за кордоном і збирають повні зали, кожна робота колективу – це справжнє шоу з незвичними режисерськими ходами і сценічними образами. Цього року колектив святкує свій ювілей - 30 років на сцені. За такий період «Маски шоу» стали справжніми улюбленцями народу, а їх телевізійний проект, який стартував на телеканалі РТР у 1991 року, досі транслюється на телебаченні.  Програма вистави «Маски в кубі» буде показана вперше, вона обіцяє одеські мотиви і відібрані жарти, а ще філософські думки з приводу своїх стереотипів, з якими ми стикаємося в повсякденному житті. Цей спектакль дозволить подивитися на світ іншими очима, знайти себе в героях, а героїв у собі...

Режисер вистави, Георгій Делієв, розкриває основну філософську думку спектаклю: «Головна ідея в тому, що ми всі прагнемо здобути свободу, але дуже часто стаємо рабами своїх стереотипів. «Маски в кубі» руйнують всі кордони сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання - створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами. Вистава «Маски в кубі» заснована на нових номерах і режисерських ідеях, починаючи від комедійних трюків і закінчуючи декораціями на сцені.»

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям