Где
Дворец молодежи и студентов
Металлургический р-н, ул. Виталия Матусевича (бывш.ул. 22-го Партсъезда), 11а
Показать на карте
Когда
14 февраля 2016
19:00 – 21:30
Сколько
100 грн. (от)
400 грн. (до)
Контакты
056-474-80-56

Описание:

ONUKA — український електронний музичний гурт, особливістю якого є використання українських народних мотивів та інструментів у електронній музиці.

Робота над проектом ONUKA почалася влітку 2013 року. Співавторами проекту стали Наталія Жижченко — колишня солістка гуртів «Tomato Jaws» та «KOOQLA», і Євген Філатов — лідер гурту «The Maneken».

Перший сингл гурту — пісню «Look» — було представлено у жовтні 2013 року.Наприкінці грудня 2013 року було представлено кліп на цю пісню, режисером якого став Євген Філатов.

Сценічний дебют гурту відбувся 13 червня 2014, коли півгодинну програму проекту було презентовано на концерті гурту«The Maneken» у київському клубі Sentrum.

Вокалісткою гурту, автором текстів, головним автором ідей є Наталія Жижченко. На сцені вона, окрім вокалу, грає насопілціокарині, свистульці, омнікорді, невеликих перкусійних інструментах, а також керує відтворенням семплів. Головним композитором, саунд-продюсером, аранжувальником та арт-директором проекту є Євген Філатов. Він також бере участь у живих виступах на радіо.

До основного сценічного складу гурту окрім Наталії Жижченко входять бандурист Євген Йовенко і дві дівчини — ударниця Марія Сорокіна і клавішниця та бек-вокалісткаДарина Серт.

Комментарии (2)

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям

Гость

А сколько билет?

  • 0
  • 0
  • Ответить