Где
ШELTER+
Покровский р-н, ул. Армавирская, 28
Показать на карте
Когда
19 марта 2016
18:00 – 20:00
Сколько
35 грн.

Описание:

19 березня о 18:00 культурно-громадський центр ШELTER+ та мистецька формація Wiz-Art представляють підбірку найцікавіших короткометражних фільмів останніх років з країни на краю світу – Ірландії.

Натхненні природою, що їх оточує, з любов’ю до своєї землі, ірландські режисери представлять фільми, де розкриють важливі для них і такі зрозумілі для всіх проблеми нерозділеного кохання, власних фобій і питання тотального споживацтва. Не обійдеться і без дотепних історій, зокрема фільму “Закоханість” про хлопчика, що хоче одружитись зі своєю вчителькою, а також фільму “Ніцше №5″, в якому у словесну дуель вступають молодий інтелектуал і говірка перукарка.

Атмосферністю та глибиною вражають документальні роботи “Стаючи чоловіками” про розваги дублінських хлопчаків та “Два добрі колеса” про ветеранів-велосипедистів з ірландської околиці.

Оскільки в Ірландії аж 10% рудих, що є другим найбільшим показником на планеті (після Шотландії), вхід для всіх рудоволосих криворіжців на кінопоказ Ірландія буде безкоштовним.
Загальна тривалість 81 хв.

Коштує: 35 грн. (добровільна пожертва на благодійні проекти КГЦ ШELTER+)

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям