Где
MADiSAN
Металлургический р-н, пр. Металлургов, 12
Показать на карте
Когда
21 апреля 2016
19:00 – 22:00
Сколько
60 грн. (от)
80 грн. (до)
Контакты
т.067 869 93 77; 096 26 26 123

Описание:

➤ SKINNED (U.S.A.) death metal
Старожили американського бруталу - група SKINNED (існує з 1995-го року) зі своїм четвертим повноформатним альбомом «CREATE MALEVOLENCE» - явно не з тих, про яких говорять і пишуть на кожному розі або дізнаються пісні з перших нот. Але свою вузьку нішу в брутальному жанрі вони займають по праву і знавцям цього напрямку вони, звичайно, добре знайомі.
Уміло маневруючи на стику таких відгалужень дету, як: технікал, грайнд і навіть слеммінг, група створила своє, унікальне і мало на кого схоже звучання, додавши до цього високу техніку виконання, пристойну якість запису і сувору лірику, хоч і описує вже набивші оскому теми «violence» і «gore», але робить це в солідних і навіть витончених формах, без натяків на юнацький максималізм інших представників брутал-цеху США та Індонезії.
У порівнянні з минулим альбомом (2012) в групі з'явився ще один гітарист, в допомогу лідеру колективу Тревісу Війкуму (який своїм умінням поодинці насичувати альбоми різноманітним гітарним звучанням на минулому альбомі викликав захоплення і повагу у критиків і рецензентів).
У «CREATE MALEVOLENCE» в'їжджаєш не відразу. Чудовий мастеринг звуку - єдине, що вдається засвоїти при першому прослуховуванні.
Однак, раз по раз, прослуховування за прослуховуванням, альбом відкриває для слухача все нові і нові шари і глибини своєї сутності.

+ support

➤ STARVING SOULS (Харьков.) melodic death metal

➤ ZoofaguS (Киев.) avantgrind death metal

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям