Где
ШELTER+
Покровский р-н, ул. Армавирская, 28
Показать на карте
Когда
9 апреля 2016
18:00 – 21:00
Сколько
25 грн. (от)
30 грн. (до)

Описание:

Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно представляють четверту збірку короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля».

«Українська Нова Хвиля» - це фільми молодих кінематографістів, які міксують реальність та ілюзію, різні жанри і тональності, шукають і знаходять нові модуси кінематографічної мови і втілюють їх на екрані. 

Збірка просякнута глибоким психологізмом, навпіл з іронією. У цих фільмах немає цілком успішних героїв, це свого роду рефлексія над феноменом лузерства. Герої не бояться свідчити про власну поразку і створювати фантомні світи, де виростають крила, як у самотньої героїні українсько-французького мультфільму з пташиною назвою «Swan», де сліди війни залишаються лише на синтетичному снігу і завжди є вихід у стилі Сент-Екзюпері, як в анімації «Атракціон». Пристарілих героїв абсурдистської чорної комедії зі скандинавським відтінком «Давай не сьогодні» також щодня спіткає невдача – в них ніяк не виходить померти. 

Головна героїня стрічки «Скажи кукурудза» готується до вступу на акторський факультет із завзяттям юного боксера, який вийде на вирішальний бій. Так само хвацько на зустріч мрії несе свій інструмент героїня романтичної замальовки «Віолончель» і не з меншим азартом прибріхує про своє життя її випадковий супутник. Документальна стрічка про «ювілейну дитину» Кіма Кузіна з грайливою посмішкою юного Леонардо ДіКапріо осмислює радянську традицію створювати медіа-фігури дітей-героїв, доля яких часто мала не завидний фінал. Підбірка демонструє, як історія невдач в один момент може обернутися справжнім кінематографічним успіхом.

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям