Где
Покровский р-н, ул. Мусоргского, 19
Показать на карте
Когда
20 января 2019
16:00 – 17:00
Сколько
Вход бесплатный

Описание:

20 січня криворіжців запрошують на передпрем’єрний показ вистави інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» 20 cічня о 16:00 у ПК Центральний (44 кв.).

Ми — студенти і кондитери, на інвалідних візках і на підборах, вихователі та інженери, із синдромом Дауна і з аутизмом, школяри та продавці, незрячі та зрячі, психологи і фрілансери, електромонтери і соціальні педагоги, з ДЦП та з почуттям гумору, юристи і хореографи — творимо інклюзивний мистецький проект, бо віримо, що Краще Разом!

Культурно-громадський центр ШELTER+ (Кривий Ріг, Україна) завдяки підтримці та сприянню Посольства Великої Британії в Україні ( British Embassy Kyiv) та Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Embassy of Canada in Ukraine) прагне надати людям з інвалідністю доступ до мистецтва, об’єднуючи водночас і громаду. Наш проект спрямований на розвиток співпраці та побудову зв’язків між людьми з інвалідністю і без.

Нас питають: «Про що ваша вистава цього разу?»

Звідки ж ми знаємо?) Адже сам автор «Полювання на Снарка» Льюїс Керролл писав: «У відповідь на Ваше питання, що я мав на увазі під Снарком, можете розповісти, що я мав на увазі тільки те, що Снарк це і є Буджум... Я добре пам’ятаю, що коли писав поему, жодного іншого значення і в думках не мав, але з тих пір люди весь час намагаються знайти значення Снарка. Мені особисто найбільше подобається, коли Снарка вважають алегорією Погоні за Щастям (думаю, що частково це було і моє трактування)».

Та ми все одно запрошуємо вас переглянути нашу абсурдну виставу про те, як екіпаж корабля на чолі з ватажком Будодзвоном відправляється на пошук чогось, що зветься Снарком.

«У чому сенс “Снарка”? Боюся, мені потрібен був не сенс, а нісенітниця! — пише Льюїс в іншому листі. — Проте, як ви знаєте, слова означають більше, ніж ми думаємо, користуючись ними, і тому книга повинна означати щось більше, ніж розраховував сказати автор. Тому, який би зміст не знаходили в книзі, я його вітаю, у цьому її призначення».

Тож, можливо, і ви побачите у виставі інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» з англійським сюжетом в українських реаліях щось про одвічні пошуки сенсів, чи то про щастя, чи то про мандри українських заробітчан?.. Бо той Снарк був Буджумом! Це ясно?

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям