Де
Саксаганський р-н, б-р. Вечірній, 2 б
Показати на мапі
Коли
17 квітня 2021
19:00 – 21:00
Скільки
150 грн.
Контакти
067-300-63-37

Опис:

17 квітня у клубі Mad Brothers відбудеться концерт криворізького гурту «Роялькіт».

«Роялькіт» (Royalcat) – музичний гурт що існує з 2013 року, засновником та ідейником якого є Роман Гаман. Музика «Роялькіт» - це український ф’южн, який починається там, де звучить драйвовий рок і продовжується серед ліричних роздумів безнадійного мрійника. Українська етніка очима сучасної музики.

«Роялькіт» є лауреатом другої премії фестивалю «Червона Рута 2017» у номінації «Рок-музика».

З 2017 року гурт є постійним учасником всеукраїнського мандрівного фестивалю «З країни в Україну», метою якого є культурно-просвітницька діяльність у прифронтових містечках на сході України. Ми можемо з впевненістю сказати, що український культурний продукт може змінювати людей.

Учасники таких всеукраїнських фестивалів та заходів як «Koktebel Jazz Festival 2019», «Флюгери Львова», «Kozak Fest», «Княжий», «Тарасова гора», «Khortytsia Freedom 2019», «Ідентифікація 2.0», «TEDx VechirniyBlvd», Форум нової доби «На кордонах».

У своїй добірці робіт маємо два українськомовних альбоми та в процесі створення третього альбому, чотири сингли, три кліпи та музичний документальний фільм про поїздку на схід України.

Тільки живий звук!

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам