Де
Саксаганський р-н, пр. Миру, 44 а
Показати на мапі
Коли
30 травня 2021
10:00 – 15:00
Скільки
Вхід безкоштовний
Контакти
097-716-28-01

Опис:

30 травня всіх бажаючих запрошують на традиційний для міста Кривого Рогу захід - Велодень. Вас чекають нові знайомства і зустрічі зі старими друзями. Адже щороку в цей день об’єднуються сотні досвідчених і починаючих велосипедистів на гірських, шосейних, триколісних та інших залізних конях.

Велодень - це масштабний соціально-спортивний проект, який популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

На вас чекає розважальна програма на старті та фініші маршруту, масова фотографія учасників велопробігу і, звичайно, велопробіг у нешвидкому темпі.

О 10:00 на Площі пам’ятника невідомому солдату в сквері Героїв почнеться збір учасників велопробігу, привітання учасників з вуст запрошених на свято поважних гостей та підготовка до старту колони велопробігу.

О 12:00 старт за наступним маршрутом: Площа пам’ятника невідомому солдату в сквері Героїв (старт) – Автовокзал – 95-й квартал – вул. Володимира Великого – вул. Едуарда Фукса – парк Суворова (фініш). Протяжність маршруту – 16 км.

На фініші пікнік, конкурси та спортивні ігри!

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам