Где
Центрально-Городской р-н, ул. Каунасская, 16
Показать на карте
Терновской р-н, ул. Сестрорецкая, 1
Показать на карте
Когда
5 августа 2021 – 5 сентября 2021
10:00 – 17:00
Сколько
20 грн.

Описание:


“Палке Криворіжжя” - виставка-дослідження одного з найбільших промислових міст України зі своєю унікальною історією та соціокультурним контекстом.
Кар’єри - діючі та затоплені, шахти, оглядові майданчики з видом на промислові об’єкти, металургійні комбінати, усе це - невід'ємні складові образу міста, які формують стиль його життя та стають натхненням для молодих українських художників. 

У суспільстві поширена думка про те, що праця металургів тяжка й безрадісна, а Кривий Ріг — сіре й монотонне місто, населене похмурими та виснаженими працівниками металургійної промисловості. Представлені в експозиційному просторі роботи, покликані спростувати це поверхневе враження і продемонструвати глядачеві, що Криворіжжя - це місце, де народжуються хмари та діється вогняна магія.

Учасниці та учасники виставки: Марина Довганич, Женя Лаптій, Socia, Олександра Вороніна, Орест Гірний. 

Кураторка виставки: Катерина Левченко. 

Роботи представлені в просторі Криворізького міського історико-краєзнавчого музею є результатом першої арт-резиденції в Кривому Розі - RUDAproject. Протягом 12 днів 6 митців з усіх куточків України переосмислювали техногенні проблеми регіону, рефлексували на тему індустріальної естетики, надихалися палким Криворіжжям та відобразили це у власній творчій практиці.

RUDA project - тематична арт-резиденція, покликана досліджувати техногенну естетику індустріальних локацій Кривого Рогу, створена 39.9gallery спільно з GREY club house.

Виставка триватиме з 05 серпня по 05 вересня 2021 року в КЗК “Міський історико-краєзнавчий музей” КМР за адресою: вул. Каунаська вулиця, 16А, м.Кривий Ріг. Графік роботи: понеділок-неділя з 10:00 до 17:00. Вихідний: п'ятниця. Вартість вхідного квитка - 20 грн. 

Чекаємо на тебе ??

 

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям