Де
Саксаганський р-н, пл. Горького, 1
Показати на мапі
Коли
29 серпня 2021
14:00 – 20:00
5 вересня 2021
14:00 – 20:00
Скільки
Вхід безкоштовний

Опис:

 Цього року Фестиваль проходитиме вже в двох районах Кривого Рогу, щоб дати можливість більшої кількості городян насолодитися святом та нагадати знов, що родинні цінності - є основа суспільства.
Розклад заходів:
29 серпня (парк Шахтарський, Покровський р-н)
14:00-17:30 Робота тематичних локацій.
17:30-18:00 Молитва Ради Церков та урочисте завершення Фестивалю.
5 вересня (парк їм.Ю.Гагаріна, Центрально-Міський р-н)
14:00-18:00 Робота тематичних локацій.
18:00- 20:00 Молитва Ради Церков, виступи творчіх колективів та виконавців, урочисте завершення Фестивалю.
Програма Свята:
Багато локацій дозволять кожному учаснику знайти для себе користь та відпочинок. Це будуть блоки із дитячими забавами, спортивними майданчиками, романтичними станціями, фото зонами, та локаціями із смачним частуванням.
- Локація Здоров’я — спеціальна тематичніа локація, де кожен бажаючий зможе ознайомитися з вісьмома принципами здоров'я, дізнатися свій біологічний вік, виміряти артеріальний тиск і навіть дізнатися відсоток жиру в загальній масі тіла та отримати практичні поради для власного здоров'я
- «Мандри слідопитів» — дуже цікава локація - квест. Спортивні змагання, стрільба із лука та багато неочікуваних сюрпризів для всіх охочих до пригод.
- Дитячі майстер класи — одна з найулюбленіших локацій Свята, де діти вони зможуть зануритися в творчість і перевірити свої приховані таланти, волонтери локації нададуть кожній малечі унікальну можливість за короткий час зробити свій витвір мистецтва.
- Локація «Добрі лікарі» — з безкоштовним медичним обстеженням а рекомендаціями досвідчених фахівців медицини.
- Велика Сімейна локація — це буде особлива «родзинка» Фестивалю від БО БФ «Добро+Дій», величезна гірка, розваги, шахи, малюнки, батути та призи для найбільш завзятих участників.
- Локація Спорту — де у сімей буде чудова можливість продемонструвати свою спортивну підготовку та фізичну силу. Для цього будуть проводитись спеціальні естафети та змагання. Також можна буде позмагатися за звання «Найспортивніша сім’я». А для татусів буде перетягування автомобілю канатом і можливість отримати звання «Супертато».
- «Бьюті-зона» — де усі бажаючі зможуть безкоштовно використати послуги професійних перукарів та візажистів, аби зробити свій святковий вигляд іще бездоганнішим: плетіння кіс, експрес зачіски, та інші послуги для гостей Свята.
Крім всього, окремі спортивні локації Футболу, Флорболу та Баскетболу дадуть можливість позмагатися всім охочім в усіх цих видах спорту.
Також, цього року, особливі тематичні локації з Біблійними основами «Мудрий тесля» та «Суперкнига» будуть представлені на нашому Святі.
А спеціалізовані локації соцпрофессій: «Державна служба з надзвичайних ситуацій»
та «Курси первинної медичної допомоги» особливо не залишать байдужими дітлахів та навіть дорослих.
Завершуватиме яскраву програму локацій буде спільна молитва представників Криворізької Ради Церков, за сім’ї та укріплення родинних цінностей в нашому місті.

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам