Де
Центрально-Міський р-н, вул. Алмазна, 29
Показати на мапі
Коли
15 жовтня 2021
17:00 – 19:00
Скільки
Вхід безкоштовний

Опис:

Партеси прямують до Кривого Рога! Приходьте почути багатоголосний спів XVII- XVIII століття. Це буде не просто концерт. Проєкт «Open partes. Комунікація без меж» став логічним продовженням творчої лабораторії партесів «Musica sacra Ukraina: партесний вимір».
Рівно рік тому разом з Українським культурним фондом ми презентували диск із записами партесів — однією з найбільш вагомих, самобутніх та маловивчених частин української музичної історії. Ми зібрали в команду науковців, дослідників та вокалістів, аби відтворити звучання барокових творів українських авторів. У тій манері та стилістиці, яка побутувала на той час.
Настав момент поділитися досвідом, здобутками та напрацюваннями з тими, хто продовжує традицію на місцях — локальними хоровими колективами. Саме тому лабораторія партесів вирушає до 4 різних міст України, серед яких й Кривий Ріг. Будемо створювати новий партесний вимір разом із хором Криворізького обласного фахового музичного коледжу.
«Одна з ідей полягає і в тому, щоб об’єднати музичні спільноти географічно різних територій – Чернігова, Острога, Кривого Рога і Сєвєродонецька. Ми подумали, що самі партеси є тим архітектурним простором, що виникає під час виконання. Ми будуємо цей храм тоді, коли співаємо — у реальному часі, спілкуючись з певною громадою». 
Відкрийте для себе всю повноту українського музичного спадку — почуйте партеси!

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам