Де
Покровський р-н, вул. Шурупова, 3
Показати на мапі
Коли
12 лютого 2022
17:00 – 19:00
Скільки
70 грн. (від)

Опис:

Акакій за мотивами однойменної повісті М.Гоголя (Автор і режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський) Історія маленької людини, яка опинилася на смертному ложі і яка заново переживає своє життя по волі Фатума-долі.

В останню мить життя здалося, що зовсім поряд промайнуло відчуття дитинства. Тому що десь було це дивовижне безтурботне відчуття щастя. Крилом метелика промайнула удача, і , здалося, доторкнулась до його руки. Дитинство і юність промайнули як легкий подих літа, що минає. Що він знав, що бачив крім канцелярського пера і паперу. Мистецтво витонченого письма було їм доведено до досконалості. Маленька платня, скупе харчування поступово перетворило його у людину без бажань, пристрасті якого були загнані так глибоко, що він давно, і , здавалося, назавжди, забув про них.

Чуттєвий дефіцит зароджується десь глибоко у закутках підсвідомості. Як сплячий вулкан, що накопичує свою невгамовну енергію до якогось прориву у викривленому просторі буття. Нова шинель, як нав’язлива мрія, постала перед його очима. Він був настільки вражений володінням прекрасного і теплого, що шинель стала відчуттям щастя, яке зайняло всю його свідомість. Але, втративши шинель під час пограбування, тупе бездушне ставлення до нього його керівництва шокувало його настільки, що з цим відчуттям він вже не зміг впоратися.

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам