Де
Саксаганський р-н, пл. Горького, 1
Показати на мапі
Коли
13 грудня 2022
16:00 – 18:00
Скільки
Вхід безкоштовний (вхід безоплатний )
Контакти
місце проведення дізнаєтеся при реєстрації, лінк у телеграмі.

Опис:

 Вислухати, виговоритись, відволіктись. Захотіти щось нове, захотіти хотіти. Відчути щось нове, відчути щось. Надихнутись, побути в безпеці, побути разом. Vidlik Projects представляє дві концертні програми спілкування з активістами й активістками, живий контакт, рефлексія, документальний фільм, безпечні секретні локації, автономне енергозабезпечення. 

Стас Корольов та warнякання оголосили амбітний проєкт під назвою КОНТУР. У грудні артисти завітають до дев’яти українських міст, які, поміж інших, зазнали масивних обстрілів чи пережили активні бойові дії.

 

У кожному місті на людей чекатимуть живі концерти, а також спілкування з привезеними та місцевими активістами й активістками, які від початку повномасштабної війни працюють над зміцненням та розбудовою спільнот. У процесі КОНТУРУ також зніматиметься документальний фільм про локальні громадські ініціативи.

 

Вхід на події безплатний за попередньою реєстрацією. Відвідувачі також зможуть зробити благодійний внесок на підтримку своїх місцевих громад. Всі концерти пройдуть в укриттях з автономним енергозабезпеченням від організаторів. Точні локації будуть повідомлені згодом усім зареєстрованим.

 

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам