Де
Мультиплекс
Центрально-Міський р-н, вул. Лермонтова, 37
Показати на мапі
Коли
  • ЗАКІНЧИЛОСЯ
19 січня 2023 – 25 січня 2023
  • 18:00
  • 19:55
(Тривалість: 1 година 55 хвилин)
Скільки
130 грн. (від)

Опис:

На межі зіткнення імперій, у безвиході окупації та пастці Другої світової війни опинилися діти, яких каральні режими СРСР та Третього Рейху позбавили батьків.
Знедолених дівчаток приймає викладачка співу Софія. Вона оберігає їх і свою рідну донечку Ярославу – наївну ніжну Ярославу, яка понад усе прагнула примирити світ чарівливою мелодією «Щедрика».


Завершення Другої світової війни не принесло довгоочікуваного звільнення, а лише замінило добровільне ув’язнення на примусове: маленьких дівчаток силоміць вивезли зі створеного Софією прихистку до дитячого будинку. Попри жорстоке перевиховання, утиски та залізні завіси, дівчата крізь роки пронесли слова та музику «Щедрика» – пісні, яка поєднала їхні долі через десятиліття. Ця українська гармонія, що з наївністю дитини та стійкістю матері веде до світла у суцільному мороці німецького та радянського поневолення.

Жанр:

Драма, исторический

Актори:

Андрей Мостренко, Джоанна Опозда, Алла Бинеева, Андрей Исаенко, Оксана Муха, Анастасия Матешко, Полина Трегубова, Кристина Ушицкая, Евгения Солодовник

Трейлер:

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам