Где
Мультиплекс
Центрально-Городской р-н, ул. Лермонтова, 37
Показать на карте
Когда
  • ЗАКОНЧИЛОСЬ
19 января 2023 – 25 января 2023
  • 17:00
  • 18:55
(Продолжительность: 1 час 55 минут)
Сколько
130 грн. (від)

Описание:

На межі зіткнення імперій, у безвиході окупації та пастці Другої світової війни опинилися діти, яких каральні режими СРСР та Третього Рейху позбавили батьків.
Знедолених дівчаток приймає викладачка співу Софія. Вона оберігає їх і свою рідну донечку Ярославу – наївну ніжну Ярославу, яка понад усе прагнула примирити світ чарівливою мелодією «Щедрика».


Завершення Другої світової війни не принесло довгоочікуваного звільнення, а лише замінило добровільне ув’язнення на примусове: маленьких дівчаток силоміць вивезли зі створеного Софією прихистку до дитячого будинку. Попри жорстоке перевиховання, утиски та залізні завіси, дівчата крізь роки пронесли слова та музику «Щедрика» – пісні, яка поєднала їхні долі через десятиліття. Ця українська гармонія, що з наївністю дитини та стійкістю матері веде до світла у суцільному мороці німецького та радянського поневолення.

Жанр:

Драма, исторический

Актеры:

Андрей Мостренко, Джоанна Опозда, Алла Бинеева, Андрей Исаенко, Оксана Муха, Анастасия Матешко, Полина Трегубова, Кристина Ушицкая, Евгения Солодовник

Трейлер:

Комментарии

Комментирование доступно только зарегистрированным пользователям