Де
Саксаганський р-н, пл. Горького, 1
Показати на мапі
Коли
27 червня 2023
19:00 – 21:00
Скільки
690 грн. (грн від)

Опис:

MONATIK їде у Всеукраїнський тур “ART Оборона”: основна ціль - допомога дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій.

Артист заявив дати графіку туру “ART Оборона”, основна місія якого збір коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України.

Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK “ART Оборона” є спільна ініціатива артиста з Фондом “Твоя опора” - збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України. Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами “Наше радіо”, “МУЗВАР” та Музичний телеканал “М1”.

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія (нагадаємо, що артист являється амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?”, що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що полюбилися людям; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців. 
Тур MONATIK “ART Оборона” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам