Де
Центрально-Міський р-н, пр. Поштовий, 23
Показати на мапі
Коли
26 жовтня 2023
18:00 – 20:00
Скільки
350 грн. (від)
1150 грн. (до)

Опис:

«Жіночий Квартал» продовжує благодійний тур містами України

Цієї осені прихильники «Жіночого Кварталу» зможуть зустрітися з улюбленими акторками та акторами на благодійних концертах в різних містах України. Глядачів чекає актуальний гумор на злободенні теми, іронічний жіночий погляд на сучасні проблеми та зворушливі і патріотичні музичні номери.

В кінці травня стартував благодійний тур «Жіночого Кварталу» Україною: актори дали концерти в чотирьох містах - Києві, Одесі, Білій Церкві та Дніпрі. Це були перші виступи колективу для прихильників від початку повномасштабної війни. До того понад рік актори давали лише благодійні концерти – для військових, медиків, волонтерів, переселенців. Квитки на такі заходи не продавали, тому кожен бажаючий глядач не мав можливості зустрітися з улюбленими акторами та акторками. І перші зустрічі «Жіночого Кварталу» з прихильниками на весняних концертах благодійного туру пройшли в дуже теплій атмосфері. Було видно, що люди дуже скучили за улюбленими артистами. Так само, як і дівчата та хлопці скучили за глядачами і за концертами у такому форматі. Тому було вирішено продовжити тур – і вже восени українці зможуть наживо побачити виступи найпопулярнішого жіночого гумористичного проекту в різних містах України:

Своїми концертами актори «Жіночого Кварталу» хочуть підняти настрій українцям, підтримати кожного глядача у цей непростий час та зарядити вірою у нашу неминучу перемогу. Але найголовніше - тур «Жіночого Кварталу» має благодійну місію: допомогти нашим захисникам. Частина коштів від продажу квитків та гроші з благодійних аукціонів під час концертів будуть передані на потреби військових частин ЗСУ та ТРО у кожному місті туру. Також на кожен концерт колектив «Жіночого Кварталу» виділяє квитки для родин переселенців з Бахмуту, Маріуполя та Херсону.

Нагадаємо, на чотирьох концертах благодійного туру «Жіночого Кварталу» у травні вдалося зібрати кошти (понад 430 000 гривень) на придбання п’яти дронів DJI Mavic 3 для військових з 22-ї бригади контрнаступу. Ці «пташки» вже на передовій – допомагають нашим захисникам нищити ворога, звільняти тимчасово окуповані території України і наближати нашу перемогу!

Сміємось – отже, перемагаємо!

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам