Де
Центрально-Міський р-н, пр. Поштовий, 23
Показати на мапі
Коли
27 жовтня 2023
17:00 – 19:00
Скільки
350 грн. (від)

Опис:

Гурт TVORCHI, який нещодавно потужно представив Україну на конкурсі «Євробачення» у Великій Британії оголосив про продовження свого туру Heart of Steel на Сході України. У жовтні артисти дадуть 5 додаткових концертів у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі. Усі 100% з продажу квитків TVORCHI спрямують на благодійність.

Вже 27 жовтня гурт виступить у Кривому Розі. В рамках свого першого туру Україною Heart of Steel гурт дав великі концерти вже в 11 містах, у кожному з яких артистів чекали повні зали, велика підтримка, любов глядачів та виступи «на біс». 

Під час «Євробачення» разом з United24 TVORCHI вдалося зібрати понад 12 мільйонів гривень на інкубатори для передчасно народжених немовлят. Аристи мають на меті продовжити цю місію за допомогою своїх глядачів. Вартість кожного квитка на додаткові концерти — це вклад в порятунок життів українських малюків, які сьогодні народжуються під звуки вибухів та повітряних тривог. 

Свій тур Heart of Steel артисти присвячують усім українцям, нашій сталевій волі та серцям та обіцяють у кожному міста туру виконати улюблені треки своїх слухачів та нові, серед яких: «Не танцюю», «Мрійники», Believe, Falling, Heart of Steel, «Мова тіла», I Can’t Stop, «Віч-на-віч» та інші. 

— Ми вперше дамо великі сольні концерти у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі, і вже дуже чекаємо на наші зустрічі, — поділились TVORCHI. Ми обіцяємо вам улюблені треки і нові, обіцяємо класний вечір у кожному місті. Бути сьогодні РАЗОМ, бути єдиними - це необхідність заради нашого майбутнього. Зустрінемось віч-на-віч, підтримаємо один одного, поділимося теплом наших сталевих сердець.

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам