Де
Саксаганський р-н, пл. Горького, 1
Показати на мапі
Коли
21 жовтня 2023
15:00 – 17:00
Скільки
100 грн. (грн)

Опис:

21 жовтня у ЄКЦ Бейт Грехем (вул. Павла Глазового, 41а) відбудеться літературний конкурс-батл «Поетична спотичка». Організатори — творче об’єднання Poroda та молодіжний клуб Sababa. Початок заходу — о 15:00.

У «Спотичці» можуть узяти участь усі, хто пише вірші на будь-яку тему. Єдина вимога щодо цензури — відсутність російської мови. Твори учасників оцінюватиме журі та «народні судді», тому чим більше друзів з собою приведуть автори, то більше шансів вплинути на результати конкурсу.

Для поетів і поеток участь безкоштовна, вартість квитка для глядачів — 100 грн (для військових та ВПО — також безкоштовно). Прибуток від продажу квитків іде у збір на авто для 21 Окремої бригади НГУ. 

У «Спотичці» можуть брати участь автори та авторки не лише з Кривого Рогу — для гостей міста організатори забезпечують ночівлю. 

Умови та правила:

- залежно від кількості учасників, буде 3 або 4 тури;

- у другий тур проходить половина учасників першого;

- у третій — не більше 4 осіб;

- у четвертому турі, якщо в ньому виникне потреба, змагаються двоє;

- у перервах між турами судді читають свої твори.

Виступ — 3-5 хвилин, залежно від кількості учасників.

Судді: криворізькі поетки Ірина Новіцька та Вікторія Смушок, прозаїк Артур Фінч та поет з Дніпра Максим Чурков. 

Окремо на кожен тур буде розігруватися додатковий комплект оцінок, які зможе виграти будь-хто з залу. Кошти, отримані з цього розіграшу, сформують призовий фонд для переможця чи переможниці.

Буде також приз глядацьких симпатій — публіка голосуватиме за своїх улюбленців і зможе підкріпити свій голос донатом. Автор чи авторка, що набере найбільше голосів, отримає всі донати. 

Реєстрація для участі триває до 19 жовтня включно.

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам