У Кривий Ріг з концертом завітав учасник шоу «Голос країни»

У вихідні до Кривого рогу завітав учасник музичних талант-шоу «Голос країни – 5» та «Х-фактор» Джошуа Пратт зі своїм гуртом Skyrunners Band. У місті музикант поспівав на проспекті Поштовий, у культурно-громадському центрі Шелтер+ провів семінари, на яких розповідав про своє музичне направлення у музиці – християнське, про написання пісень. А у неділю відбувся концерт гурта.

 

 

Джошуа Пратт, скорочено Джош, американець за походженням, живе у Львові майже 8 років, в Україні – 18 років. Розмовляє він гарною чистою українською мовою з західним акцентом.

Джош: відчуваю себе більше українцем, якщо чесно. Коли приїжджаю до Америки, мене питають, чи я сумую по дому. Я відповідаю, що мій дім – це Україна. Тому, так, за домом сумую.

В крові в мене більше борщу, аніж американського стейку. Стейки я полюбляю, але борщ – це неперевершено.

Джош брав участь у багатьох талант-шоу України, серед яких «Голос країни – 5» та «Х-фактор». У «Голосі» Джош потрапив до команди Тіни Кароль та дійшов до нокаутів.

Після проектів співак глибше занурився у музичну творчість, зібрав гурт, який існує вже давно. Музиканти постійно змінювали назву. Але на разі гурт називається Skyrunners Band.

Джош: Бігучи у небо – так перекладається назва нашого гурту. Ми граємо християнську музику. Ми хочемо, щоб  ті люди, які слідкують за нашою творчістю розуміли, що ми є хороші люди, які хочуть, щоб у світі було більше моральності, доброти, любові, більше простих людей, без понтів, пафосу. Ми хочемо, щоб більше людей бігли з нами у небеса. 

                 З нашим містом Джоша зв’язує не лише концертна діяльність. Тут співак знайшов дівчину.

Джош: Вона з Кривого Рогу, познайомилися через інтернет, а зустрілися вперше ми в Карпатах. Приходиться багато їздити – вона до мене, я до неї – по черзі. Вона вчиться і працює.

Гурт Джоша – інтернаціональний. Зараз складається з чотирьох музикантів. Бек вокалістка – львів’янка. Про неї Джош говорить – позитивна, завжди ходить з посмішкою. Барабанщик родом з Білорусі, в Україні живе вже декілька років. «Тип серйозний, але жартувати мріє», - посміхається Джош. Крезі-активний клавішник також зі Львова. А соліст гурту – Джош – американець.


 

Джош розповів Релаксові також про свої вподобання.

Джош: Багато що люблю робити. Займаюся музикою, вона приносить задоволення. Рух уперед у творчості для мене головне. Подобається допомагати іншим музикантам знайти себе. Обожнюю танцювати. Мене на сцені неможливо зупинити, коли пісні веселі. Але не люблю шум. На концертах, коли дуже голосно, не дуже подобається. Починає боліти голова.

 

Использованные материалы: Первый Криворожский, google
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам