Тренди чоловічого одягу на осінь 2022

Кожного сезону з’являються нові тренди, які варто враховувати при виборі чоловічого гардероба. В минулому матеріалі редакція інформаційного агентства “Перший Криворізький” зібрала жіночі тренди осіннього гардероба, в цьому поговоримо про тренди чоловічого осіннього гардероба. 

Чоловічі образи будуть більш епатажні та менш маскулінні, акцент нині варто робити не тільки на гарному вигляді але й зважати на комфорт. В цьому сезоні чоловічі речі будуть з більш жіночими акцентами та поностальгували за 2000-ми роками. Це мішкуватий верхній одяг та низька посадка штанів. Ще один із важливих трендів осені-2022 є тотальний чорний колір в чоловічому образі. Використання тренчів, бомберів та костюмів – це основа осіннього чоловічого гардероба.

 

Верхній одяг

Важливим елементом осіннього чоловічого гардероба є верхній одяг. Цього сезону, як і в жіночій колекції, трендовими є бомбери. Переважають класичні чорні, бежеві, коричневі, але є і яскраві. В своїх колекціях на осінь бомбери представили такі дизайнери Gucci, Burberry, louis Vuitton, Dolce&Gabbana, Celine. Разом із тим популярними залишаються шкіряні куртки. В цьому сезоні переважає формат кроп. Це можуть бути приталені, оверсайз, звичайні косухи, але обов'язковою умовою, що вони укорочені.


 

Доповнити стиль модним тренчем буде правильним рішенням осені 2022. Для цього варто обрати класичні чорні та пастельні кольори. Маст-хев серед пальт в цьому сезоні – подовжені оверсайз бежевих та пастельних кольорів з кашеміру або вовни. Також трендом є приталені пальта. Підпоясатися можна  паском або вже обрати приталену фактуру. Такі дизайнери як Burberry, Celine, Hermes, Dolce&Gabbana, Fendi, Dior представили в своїх колекціях. 


 

Незамінним утепленим елементом в гардеробі є куртки та пуховики. Трендом осені є максимально оверсайз пальта та куртки. Даний тренд перетікає в зимові колекції, але з більш теплим утеплювачем. Такий варіант зігріє при будь-якій погоді та добре впишется в гардероб. Можна обрати варіанти курток та пуховиків, що представили Balenciaga, Gucci,  Hermes. 

Костюми 

Вдалим поєднанням із тренчем є класичні костюми, що в цьому сезоні стають більш популярними. Класичні костюми можна носити не тільки на роботу, ділові зустрічі, але й на прогулянки та зустрічі з друзями. Стріт-стайл виходить на новий рівень, відтепер піджаки можна поєднувати з різними базовими речами та кросівками. Дизайнери в попередніх сезонах використовували більш масивний та чоловічий крій в костюмах, то в цьому сезоні акцент зосереджений на талії. Гіперболізовані жіночі форми перейшли до чоловічого гардероба і вже зараз зосереджені на звуженій талії та широких стегнах, що нагадують пісочний годинник. До такого тренду входить Burberry,  louis Vuitton, Fendi. 

 

Для більш екстравагантних чоловіків в цьому сезоні можна підібрати яскраві костюми. Підкреслити індивідуальність та смак можливо за допомогою костюмів із широкими штанами, або обрати принтовані костюми. Квіткові, монограмні та клітинка такі сміливі варіанти костюмів можна обрати у Dior, Gucci, Kenzo,  louis Vuitton.
 

Светри та штани

Дизайнери в осінніх колекціях додали до звичних светрів та водолазок великі логотипи своїх брендів. Далеко класичні відтінки та форми прибирати не варто, але слід додати до гардероба речі з логотипами. Gucci, Kenzo, Dolce&Gabbana, Fendi додали в свої колекції одяг з великим логотипом та монограм. Чудово такі речі будуть поєднуватись з широкими штанами, які цього сезону на піку популярності. Мішкуваті штані з 2000-х з низькою посадкою гармонійно виглядатимуть зі светрами, кардиганами або жилетками. Цей тренд відноситься також і до мішкуватих джинсів, що у своїх колекціях показав louis Vuitton, Prada, Balenciaga, Dolce&Gabbana.


 

Черевики

Вже декілька сезонів поспіль тримається попит на черевики з гострим та квадтратним носом. Та найбільш трендовими серед чоловічого взуття стали саме зараз. Спортивний стиль у взутті не полишає свого попиту, та для більш класичних виходів та у поєднанні з тренчами краще обрати класику. Серед дизайнерів відзначились Prada,  Dolce&Gabbana, Gucci, Fendi. Серед зручних та популярних черевиків залишаються лофери, челсі та кросівки від Dior, Burberry, Dolce&Gabbana.

 

Головний убір 

Цей сезон порадує  і лінійкою головних уборів від дизайнерів. Особливе місце займають вже знайомі балаклави та нові берети. Саме в Dior,  louis Vuitton були представлені чоловічі берети. Слід зауважити, що в будь-який час можна обрати класичні кепки, що також представлені в колекціях Dior, Prada, Burberry.

 

Важливо пам'ятати, головне як ви поєднуєте та збираєте в один цільний образ підібрані вами речі. Орієнтуйтесь на ваші уподобання, зручність та сезонність речей.

 
Перший Криворізький
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам