Як проходить день закоханих у різних країнах світу

 

 Активно святкувати День святого Валентина у різних країнах світу розпочали лише у ХІХ столітті. І ось щодня щороку, 14 лютого, закохані дарують один одному листівки у формі серця, влаштовують романтичні побачення, роблять пропозиції, одружуються. 

Ось які традиції святкування та незвичайні подарунки існують у різних країнах:

 •  у Японії, наприклад, дівчатам дарують шоколад. Справа в тому, що чоловіки країни сонця, що сходить, як правило, не люблять солодке. І ці ласощі вважаються суто жіночою пристрастю.
 • В Англії прийнято гадати. Незаміжні дівчата вранці 14 лютого виходять на вулицю та видивляються птахів. Якщо на шляху їм зустрінеться малинівка – це означає, що майбутній чоловік буде моряком. Горобець символізує бідняка, а щіг, навпаки, віщує дружина багатія.
 • У Сполучених Штатах Америки закоханим дарують марципани, а також цукерки червоного та білого кольору. У Штатах впевнені, що квіти та солодощі – символи кохання та чистоти.
 • Чоловіки французи не оригінальні. На кожен день святого Валентина вони подають своїм коханим ювелірні прикраси. Інших подарунків у них робити не заведено. Але незвичайним способом освідчитися в коханні у Франції  — подарувати помідор. Колись у Франції його називали помм деамур — яблуко кохання. Таке прізвисько томат отримав неспроста, бо пристрасні французи вірили, що помідор уміє говорити мовою кохання. Томат завжди був символом людського серця. Є навіть деякі сорти, що формою нагадують серце. Існує повір'я, що якщо з таких помідорів приготувати салат і нагодувати їм свого коханого, то він втратить голову від кохання.
 • У Данії взагалі посилають один одному засушені білі квіти.
 • А в Іспанії з поштовим голубом надсилають одне одному любовні послання.
 • В Ісландії 14 лютого розпалюють вогнища в ім'я сина бога Одіна. У цій країні полум'я символізує пристрасть.
 • Кількість троянд, які ви даруєте коханій людині на День святого Валентина, також має особливе значення. У Тайвані чоловіки висловлюють свої почуття виключно за допомогою квітів і троянд. Одна троянда означає знак уваги і привітання, дві троянди означають вибачення, 12 троянд - пропозиція про шлюб, 36 троянд - визнання істинного кохання, а сто троянд це точно пропозиція руки та серця.
 • У Саудівській Аравії святкування Дня закоханих перебуває під суворою забороною, оскільки це пропагує сексуальну розбещеність. А за його відзначення накладаються великі штрафи.
 •  У Кореї люди без пари, які не отримали подарунка на День святого Валентина, йдуть до ресторану для самотніх і їдять там чорну локшину, щоб оплакати свою самотність.
 • А У Голландії в цей день жінка може підійти до чоловіка, який їй сподобався, і запропонувати взяти її за дружину. Якщо чоловік відмовляє, то він має подарувати їй замість шовкової сукні.
 •  А в Канаді за відмову своїй дівчині чоловікові можуть виписати штраф чи посадити за ґрати.

Але є традиція, яка шанується одразу у всіх країнах: якщо зробити пропозицію на 14 лютого або відмітити у цей день весілля, шлюб буде щасливим та міцним. Кохайте та будьте кохані.

Использованные материалы: Первый Криворожский. Фото з Pinterest
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам