Добірка цікавих серіалів від Netflix

На Netflix завжди є з чого обрати, серіали та фільми на будь-який смак .

Але оскільки вибір дуже великий, редакція інформаційного агентства «Перший Криворізький» підготувала підбірку серіалів з коротким описом до кожного, який вважаємо найбільш актуальним нині. Сподіваємось, це дійсно допоможе швидше обрати що подивитися. 
 
1. «Хід королеви»

У серіалі йдеться про  американську дівчинку, сироту, яка помічає  в собі талант гри у шахи, вона розуміє, що це те, що вона може контролювати на всі сто відсотків, тому їй це так подобається. Пізніше вона стає однією із головних шахісток Штатів, але оскільки гра потребує концентрації та напруги вона захоплюється наркотиками та алкоголем. 


2. «Неможливо повірити» 

Дівчину підліткового віку звинувачують у відвертій брехні щодо її ж зґвалтування. У цей час  дві детективки  беруться за розслідування справи і, пізніше виявляють більш зловісну правду.


3. «Паперовий будинок» має п’ять сезонів. 

Все відбувається у Королівському монетному дворі в Іспанії. Там вісім злочинців беруть заручників  і замикаються, доки кримінальний авторитет маніпулює поліцією, щоб реалізувати свій план.

Поки поліція продовжує з'ясовувати особу Професора, відсутність зв'язку між ним та людьми в монетному дворі призводить до бунту та арешту одного з грабіжників.

Професор знову збирає команду, щоб звільнити Ріо. Метою їхнього нового зухвалого та небезпечного плану став Банк Іспанії. Опір продовжується.

Життя під загрозою. План професора майже розкритий. Команда повинна усунути ворогів як у самому Банку Іспанії, так і поза ним.

Банда знаходиться в Банку Іспанії понад сотню годин. Професор у небезпеці. До того ж на підході новий ворог — армія. 

4. «Грейсі і Френкі» 

Якось за вечерею в ресторані чоловіки (Мартін Шин та Сем Уотерстон) оголосили Грейс (Джейн Фонду) та Френкі (Лілі Томлін), що вони геї і хочуть прожити залишок своїх днів разом і в законному шлюбі.  

5. «Я ніколи не…» 

Деві є звичайною старшокласницею з іммігрантської сім'ї, успіхи в навчанні їй даються набагато легше, ніж спілкування з однолітками. Стосунки з однолітками у Деві дійсно складні. Вставши нарешті на ноги перед новим навчальним роком, вона вирішує кардинально змінити себе і своїх найкращих подруг, тому ставить мету на останній рік навчання:  знайти собі хлопців. Щоправда, ці плани Деві починають руйнуватися, бо вона планує зустрічатися не з будь-яким однолітком, а з самим Пакстоном — найпопулярнішим хлопцем у школі. 


Після того, як Деві розвіяла прах батька та помирилася з мамою, вона поцілувала Бена,  пізніше Деві зустріла біля будинку Пакстона. Хлопець мрії запропонував героїні сходити на побачення, так Деві опинилася  у незнайомій ситуації: завдяки власним хитрощам і допомозі подруг вона зустрічалася одразу з двома хлопцями та ні про що не шкодувала. Але Бен і Пакстон дізнаються про зраду і кидають Деві. Окрім того, що героїня переживає через подвійне розставання, так ще в школу приходить нова учениця – теж дівчина індійського походження, крута і товариська Аніса.

Сезон 3

Деві та її подруги готові покінчити з самотністю. Але незабаром вони дізнаються, що немає стосунків без самопізнання і шквалу емоцій.

 
                                                      
 

Ми щиро сподіваємося, що у цій добірці  ви знайдете той серіал, який вам дійсно сподобається. Вдалого перегляду.

Использованные материалы: Первый Криворожский. Фото Pinterest.
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам