Догляд за шкірою під час холодів

 

У морози та холод шкіра потребує особливого догляду, тому що через перепад температур знаходиться у стресі. Але навіть у холодну пору року шкірі можна допомогти.

Редакція інформаційного агентства «Перший Криворізький» вже писала про те, як доглядати за шкірою влітку. Зараз ви можете дізнатися декілька корисних порад за доглядом взимку. 

Насамперед, попередження: Якщо у вас шкіра схильна до куперозу, акне або ж демодекозу, а також інших хвороб – зверніться до лікаря-дерматолога, не використовуйте нічого, окрім того, що призначить лікар. Так ви не нашкодите шкірі ще більше.

Наші поради стосуються людей, мають нормальний, комбінований чи сухий тип шкіри. 

Взимку на нас завжди чекають морози та вітри. Через такі погодні умови сальні залози виробляють менше шкірного сала, а через сухе повітря у приміщенняхь, що обігріваються, порушується гідроліпідний баланс шкіри. А ще страждає і захисний бар'єр шкіри та загострюється її чутливість. Шкіра може лущитись та червоніти, а це, зазвичай, ознаки зневоднення. Потрібно розуміти, що на стан шкіри впливає і внутрішня перебудова організму, пов'язана із сезонними гормональними стрибками — вони змінюють обмін речовин у шкірі. Через усе це нам слід переглянути програму догляду за шкірою обличчя та рук. 


 

Очищення

Для очищення шкіри будь-якого типу косметологи та дерматологи радять використовувати більш м’які засоби. Проконтролюйте, щоб вони були без  спирту у складі.Вони мають відповідали вашому типу шкіри та ознакам, які дійсно можуть бути важливими для вас. Наприклад, аромат та консистенція, форма. Це має бути гель чи пінка. 


 

Зволоження 

Якщо у вас жирний тип шкіри, то на зиму найкращим рішенням будуть креми для нормальної чи комбінованої шкіри. Але якщо у вас суха шкіра, то використовуйте креми тільки для сухої шкіри. Також, можете додати до основного догляду тонік або тонер, зволожуючу сироватку, маску, та бальзам для губ.  Також, дбаючи про обличчя, не забувайте про догляд за руками, тілом та волоссям. Адже воно також страждає від морозів. 


Зволоження це звісно добре, однак, будьте обережні, якщо ви перенаситите шкіру, її буде легше відморозити. Тому перед виходом на вулицю краще не наносити креми. Також пам’ятайте і про те, що коли використовуєте засіб на гелевій основі, то наносити його потрібно більше ніж за годину до виходу на вулицю. Це важливо, щоб шкіра встигла поглинути гель. 

Від чого потрібно відмовитися

Відкладіть у сторону засоби для агресивного очищення. А саме ті, у складі яких є етиловий спирт та усе, що провокує сухість шкіри. Агресивні скарби та пілінги не використовуйте частіше одного разу на тиждень. Скраб краще замінити пілінг-скаткою. Також пам’ятайте про те, що взимку потрібно захищати шкіру від сонця, а це означає, що треба використовувати засоби з захистом від ультрафіолету. За індексом ультрафіолетового випромінювання ви можете слідкувати у звичайному ґаджету прогнозу погоди. Якщо індекс вище 2, обов’язково скористайтеся захистом. Засоби для захисту від ультрафіолетового випромінювання також є різні.  Він може бути у формі крем або спрею. Спрей лягає на шкіру як вуаль. Його можна оновлювати протягом дня та наносити поверх макіяжу. 

Слідкуйте за шкірою та станом вашого здоров’я. Це дійсно важливо та допоможе зберегти красу та молодість на довгі роки.

Использованные материалы: Первый Криворожский. Фото Pinterest.
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам