Вистава «Соломон у спідниці» на сцені театру у Кривому Розі

Зануритись у життя однієї єврейської родини мали змогу криворізькі поціновувачі театрального мистецтва. Днями Кривий Ріг побачив виставу "Соломон у спідниці". Головну роль зіграла народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

 

 

Дії розгортаються у повоєнній Україні, здебільшого ключові сцени відбуваються у квартирі головної героїні Есфіри, яка те й діло повчає усіх оточуючих як жити.
Кожен епізод закінчується або починається супроводом  скрипаля.Справжня єврейська турботлива мама, яка працює все життя швачкою, одружує сина на Соні (дочці нещодавно померлої сусідки Сіми), сподіваючись, що таким чином продовжиться майже винищений у роки війни єврейський рід. 

Давно овдовіла швачка Есфіра підготувала для коханої невістки Соні унікальну на ті часи сукню.  

Такої маминої любові син Льова, фізик за фахом, не приймає, і прямо з весілля тікає від молодої дружини в Новосибірськ. Там заводить собі іншу жінку, яка вагітніє від нього. Сповістити про це мамі Льова у листі просить тітку, яка дає Есфірі прочуханку за її гонорову поведінку.

Тим часом, згорьована юна Соня зустрічає свого шкільного товариша, який закоханий в неї із самого дитинства. У них зав'язуються стосунки.   

Чи прийняла обставини, що склались Есфіра, чи відпустила свого дорослого сина-науковця, і чи дізналась вона таємницю дитинства невістки Соні? Не прогавте наступний візит Ади Миколаївни Роговцевої у Кривий Ріг, щоб дізнатися, чим закінчлась історія.

Він, здається нам, неодмінно буде, бо нинішня зустріч була теплою. 

Глядачі кажуть, що на відміну від переважної більшості антиреприз, які привозять у наше місто, актори другого плану майже не поступались грі Ади Роговцевої. 

Использованные материалы: Первый Криворожский
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам