Новий Рік 2023: яка тварина є символом та чого від неї чекати

 

 

2023 рік Чорного Водяного Кролика. Тож ми розберемося, яка тварина з 12 тотемних стане символом нового року та як саме вона буде впливати на наше життя. А також підкажемо, які кольори одягу обрати у новорічну ніч.


2023 рік буде особливим роком. Тому що це рік Чорного Водяного Кролика. Такі збіжності у кольорі, тварині  та стихії трапляються раз на 60 років. Останній раз рік Чорного Водяного Кролика був у 1963 році. 


Чому кажуть, що 2023 – це рік зайця або кота

Така плутанина виникла, бо  в Китаї та Південно-Східній Азії астрологи ведуть різні календарі. В Китаї, й справді, 2023 рік це рік Кролика, а ось у В'єтнамі, новий, 2023 рік, це рік Кота.

Через те, що в’єтнамський календар запозичили у Китаю, в ньому є декілька особливостей. Тобто, у стародавні часи через розрахунки місячного календаря, які залежали від місцевого часу, у В'єтнамі та Китаї були різні дати Нового року. Різнилися й деякі тотемні тварини. Але ж у наші дні в'єтнамці святкують основні свята за китайським календарем. А ось символи року так і залишилися різними. 
Для переважної більшості українців немає  великої  різниці, кого саме з символів шанувати — Кролика чи Кота. Тому що їхні характеристики дуже схожі. Оскільки за східним календарем керівною планетою 2023 року стане Венера, тому можливі інші варіації кольору, окрім чорного, наприклад темно-синій, синій, блакитний. 


Прогнози на новий рік 

Роки Кролика наповнені новими, непередбачуваними подіями та неочікуваними поворотами. Підлаштуватись до ритму нового року комусь буде досить  важко, адже стихія Води означає мінливість. Успіх Чорний Кролик принесе ініціативним людям, тож не пливіть просто за течією. Проявіть у цьому році чесність та щирість. 


У які кольори вдягнутися на свято, щоб 2023 рік приніс щастя та вдачу 

Зустрічати рік краще за все в одязі спокійних відтінків — голубий, рожевий, фіолетовий, білий. 
 

Підтримати образ можна аксесуарами із золота чи срібла. Для поціновувачів блискіток треба сказати, що кролик полюбляє стриманість. 


Вдягти можна і чорний — саме він є головним кольором року. Синій символізує водяну стихію, з которої до нас йде Кролик. Не варто робити яскравий макіяж. А тим, хто хоче притягнути достаток, потрібно вдягти одяг зеленого кольору.
Вдалих новорічних свят та успіхів в новому, 2023 році!

Использованные материалы: Первый Криворожский
Relax.1kr.ua

Коментарі (1)

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

Леопард

спасибі за красиві образи!

  • 0
  • 0
  • Ответить