У Кривому Розі є, а у Львові – немає: У місті відкрилась Veterano Pizza

У Кривому Розі відкрилась Veterano Pizza. 25 травня на офіційний старт засновники закладу запросили матерів та дружин криворізьких бійців, полеглих під час проведення АТО та ООС, учасників бойових дій на території Донецької та Луганської областей України, журналістів, керівників Полку патрульної поліції Кривого Рогу та колег із Києва.

Розпочали захід присутні спільним акапельним виконанням гімну України. Заспівувати честь випала солісту гурту Роялькіт Роману Гаману. Згодом він разом із перкусіоністом Вадимом Дзюндзею виконали хіт «Нава», присвятивши його тим, хто не повернувся із неоголошеної війни. 

 

Один із власників закладу, який є водночас і його директором Олександр Овчаренко, під час відкриття подякував усім, хто доклав зусиль до створення сучасного простору, у якому буде затишно не лише ветеранам чи родинам бійців, а кожному криворіжцеві, який схоче поїсти піци чи чогось випити. Відкритість та вміння визнавати і виправляти свої помилки – один із принципів роботи закладу, стверджують працівники піцерії.

Олександр Овчаренко подякував за підтримку батькам і команді, яка працюватиме у піцерії – кухарям, господаркам, адміністраторам.

Це моя маленька мрія – мати ресторанний бізнес… це і підтримка бійців і адаптація, ми надаватимемо знижки ветеранам тощо, – Олександр Овчаренко. 

Олександр розповів про те, що відвідувачі зможуть залишити «підвішене замовлення» піци або кави. Додатково про це розкажуть адміністраторка Дарія, яка служила в батальйоні «Айдар», адміністратор Роман – також учасник бойових дій – 126 бригада. На кухні у піцерії працюватиме теж молода команда – Кирило та Олександр, Володимир (28 бригада). Бармени Олександр та Сергій, який також ніс службу в АТО. Також є офіціантки та помічниці по господарству, які допомагають зробити відвідини закладу затишними. 

 

Кривий Ріг втер носа Києву

Леонід Остальцев, засновник бренду Veterano, сказав, що криворізький заклад один із кращих в країні,  і він щасливий, що франшизу у нашому місті отримав саме Олександр Овчаренко. За словами Леоніда, отримати франшизу може лише кожен 50-й претендент. У Олександра була колосальна мотивація і команда.

Леонід Остальцев зауважив, що у закладі вільно говоритимуть українською і російською мовами, - заклад відкритий для всіх. І з радістю сказав присутнім, що Кривий Ріг втер носа Києву тим, що тепер у цьому місті є такий заклад.

Ще він подякував матерям загиблих за їхніх дітей та звернуся до усіх присутніх:

Ветерани українсько-російської війни відкриті. Україна єдина і це дуже важливо… Ми у стані війни, не всі із неї, на жаль, повертаються. Але маємо продовжувати роботу. На війні – воювати, у цивільному житті – займатися соціальними активностями, благодійністю, створювати робочі місця тощо… серед персоналу є люди, які пройшли війну. Є і цивільні, так, бо обов’язково треба у команди брати і цивільних людей.

 

10% від прибутку – родинам полеглих у неоголошеній війні

Щомісяця ці гроші будуть передаватись родинам, які втратили під час АТО чи ООС тата, сина, брата. Всі кошти виручені у день відкриття закладу у повному обсязі також віддадуть сім’ям захисників. 

Бійцям у формі – не наливають. Це один із принципів мережі закладів Veterano Pizza. Правило діє не лише у Кривому Розі, говорить Олександр Овчаренко. Співвласник піцерії, який сам пройшов війну (служив у 8-му полку спецназу) вважає, що людина у формі не має право нетверезою з’являтись у публічних місцях.

Серед працівників і працівниць закладу – це і піцейоли, і офіціантки - частина людей, які захищали від окупантів Україну. Тому відвідувачам-ветеранам завжди буде про що поговорити зі співробітниками закладу

 

Ветеран – не людина, яка знищує, це людина, яка створює.

Командир Полку патрульної поліції Дмитро Гладчук, якого запросили на захід, зазначив, що вважає Олександра людиною, яка вестиме за собою команді – а це вагома складова успіху проекту.

Сьогодні у Полку патрульної поліції служить 79 ветеранів АТО. Тому вважаємо себе теж дотичними до цього процесу – спочатку вони оберігали нас на сході країни, тепер оберігають тут – теж щодня… Будемо підтримувати вас, є певні спільні ідеї щодо проведення спільних соціальних заходів, – сказав Дмитро Гладчук, побажавши успіхів проекту. 

Слово на заході мали і бійці Станіслав Полюхович, Сергій Бондаренко, які несли службу у 40-му батальйоні «Кривбас». Вони побажали Олександрові і його команді успіху та закликали криворіжців приходити у цей заклад.

Киянин Андрій Козінчук, військовий психолог, який неодноразово працював із бійцями і у нашому місті, у своєму виступі зробив акцент на соціальній складовій ресторану:

Ми, ветерани, часто не відчуваємо безпеки на мирній території… Такі місця – наш затишок… Це круто впливає – це діяльність. Ветеран – не людина, яка знищує, це людина, яка створює. Якщо щось буде не так – казатимуть, що ветерани не впорались, а не Санька. А коли все буде класно – будуть казати: «ветерани круті, ми також так хочемо». Це планка, яку ми підіймаємо. 

 

Заклад готовий приймати мало мобільних громадян – для них є додатковий санвузол та пандус, широко відкриваються двері. У створенні спеціального простору допомагали активісти ГО «Рух Без Меж», частина членів якої пересувається на візках.

У меню, викладеному на зручних роздруківках, які легко обробити від бактерій, є дві мови – українська і англійська. Замовити криворіжці зможуть маленьку або велику піцу, є кілька видів салатів, алкогольні та безалкогольні напої. Ціни достатньо демократичні, говорять відвідувачі закладу, які встигли 25-26 травня побувати у Veterano Pizza. 

Заклад працюватиме з 11-ї ранку до 22-ї години. Зараз можна замовити піцу з собою, а згодом планується впровадити послугу доставки. 

ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ З ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДУ ДИВІТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ 

Использованные материалы: Первый Криворожский
Relax.1kr.ua

Коментарі (1)

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

park Pravda

На фото одни Лесорубы. Не понять , в Кривом роге тайга появилась?

  • 0
  • 0
  • Ответить