Спокій і оптимізм. Pantone назвав колір 2021 року

Інститут кольору Pantone оголосив колір наступного року, його вибір — це відображення подій 2020 року.

Для 2021 року Pantone визначив два кольори. Це Pantone 17-5104 Абсолютний сірий (Ultimate Gray) і 13-0647 Освітлення (Illuminating).
 


Колір 2021 року / Фото: @Pantone

 

За словами Американської колірної компанії, яка щорічно називає головний відтінок нового року, жовті і сірі тони створюють «бажане поєднання кольорів, об'єднуючи більш глибоке почуття задуми із оптимістичним очікуванням сонячного дня».


Вперше за свою 22-річну історію Інститут кольору Pantone назвав кольором року два незалежні кольори, називаючи їх парою.


За словами виконавчого директора Pantone Леатріс Ейсман, вибір в цьому році двох незалежних кольорів показує, як «різні елементи об'єднуються, щоб висловити послання сили і надії, яке одночасно є стійким і надихаючим».

Вона назвала вибране поєднання «практичним і стійким, але в той же час теплим і оптимістичним».

Поєднання сталого Ultimate Grey із яскравим жовтим Illuminating висловлює послання позитиву, підкріплене силою духу, - сказала Ейсман, - Ми повинні відчувати себе натхненними і бути такими. Це важливо для людського духу.
 


Колір 2021 року / Фото: @Pantone

 

Щорічний вибір кольору Pantone часто є реакцією на світові події, і вибір кольору для 2021 року певно є відображенням нинішніх неспокійних часів. Так, кольором 2019 року був обраний кораловий. Він висловлював стурбованість світової спільноти загибеллю коралових рифів через глобальне потепління. А кольором 2020 року став класичний синій, як символ стабільності.

Использованные материалы: life.nv.ua
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам