Цікаві фільми для вечірнього перегляду


Все більше і більше з’являється нових фільмів, але який з них цікавий саме для вас визначитись дуже важко. 

Для економії вашого часу та збереження нервів редакція інформаційного агентства «Перший Криворізький» підготувала підбірку старих та нових фільмів, які дійсно варто подивитися. А щоб вам було легше обрати, ми підготували короткий опис кожного.

Перший фільм, який ми радимо подивитися це

 «Солодкий листопад»

Головний герой–  бізнесмен Нельсон, який жертвує особистим життям заради кар'єри. Аж раптом він зустрічає дівчину на ім’я Сара. Вона особлива, дивна, безтурботна та весела, таких жінок головний герой раніше не зустрічав.
Випадкове знайомство продовжується ще декількома зустрічами за ініціативою жінки, вона розділяє життя Нельсона на до/після.


Вона навчає Нельсона радіти життю та простим речам. З кожним днем листопада він все більше закохується у Сару, відмовляється від колишнього нудного життя та своєї кар'єри. Вони проводять всі дні разом, та згодом він пропонує їй стати його дружиною. Але пізніше він дізнається, що у Сари рак. Вона просить Нельсона піти, щоб він запам'ятав її назавжди сильною й життєрадісною: у його спогадах вона має знайти безсмертя. 

«Гордість і упередження»

У великій родині Беннетів ростуть одразу п‘ять дочок, місіс Беннет хоче лише одного – щоб кожна з дочок вийшла заміж за чоловіка з непоганою спадщиною. Містер Беннет підтримує дружину, але все ж більше цим займається мати дочок. Тож тільки-но поряд з’являється будь-який вигідний наречений, місіс Беннет відразу намагається звести його з однією зі своїх дочок. 

«Мемуари гейші»

Дівчина на ім'я Сайюрі, за волею долі потрапляє в будинок гейш, де панують вже твердо усталені правила і закони. Вона старанно освоює  нове ремесло і це відбивається на її популярності серед найвпливовіших чоловіків міста. Але серце дівчини може заспокоїтися тільки в руках того, хто зміг встояти перед її красою. 

«Вік Аделайн» 

Головна геройка Аделайн переживає автокатастрофу у свої 27 років, відтоді вона перестає старіти. Навіть через сто років вона залишається такою ж, якою була в день аварії. Однак, коли вона зустрічає коханого чоловіка, все змінюється. Кохання може знову зробити Аделайн смертною.


 

«Маленкі жінки»

Фільм про чотирьох чарівних і зовсім не схожих одна на одну сестер. Одна мріє про театральну кар’єру акторки, інша обожнює малювання, третя обожнює музику. Але найбільше серед них вирізняється молодша. Вона терпіти не може стереотипи і  не згодна з тим, що доля жінки — вдало вийти заміж. А на думку панянок у роки Громадянської війни у США мало хто звертав увагу на жінок. Їм було  дуже важко було досягти чогось.
Джо хотіла зробити так, щоб її п’єси ставили на великих театральних сценах і ніхто не зважав на те, що вона – дівчина.


 

«Вам лист»

Фільм про конкурентів, які навіть не підозрюють про те, що вони ідеально підходять один одному .
Головна геройка є власницею невеликого книжкового магазинчика. Бізнес іде непогано, поки на горизонті не з'являється велика торговельна мережа, що належить сім'ї Фоксів, яка почала переманювати  клієнтів і здатна через більший оборот товару встановлювати низькі ціни. 
Параллельно головна героїня в цей непростий час анонімно знайомиться в інтернеті з чоловіком. Їх віртуальний роман набирає обертів, хоча в реальному житті вони ніколи не зустрічалися. Вони не знають про те, що вони конкуренти. 
Коли герої зустрічаються, ще не усвідомлюючи, що давно переписуються в мережі, вони спочатку ворогують, але поступово знаходять спільну мову. Їм потрібно зберегти любов та зрозуміть що робота – не головне. 

«Мости округу Медісон»

Франческа — дружина американського фермера та мати двох дітей. Вона родом із Південної Італії. Несподівано в її життя втручається доля: зустріч із Робертом. Він  – фотограф, який давно вже звик жити один. Але ця зустріч змінює їх долю. Вони закохалися одне в одного. На це кохання їм було відведено всього 4 дні.


 

«Дім у озера»


Героїня фільму Кейт Форестер розійшлася зі своїм коханим хлопцем, вона вирішує змінити своє життя, і для цього приїжджає жити із затишного будиночка на озері у Чикаго.  Там дівчина  влаштовується працювати до однієї з місцевих лікарень. Залишаючи будинок, дівчина кладе у  поштову скриньку, лист адресований майбутньому господареві. Через деякий час Кейт вирішує відвідати старе житло, бо сумує за ним.

Коли Кейт приїжджає у будинок,  знаходить у поштовій скриньці іншого листа. Його написав хлопець  на ім'я Алекс Уайлер, син людини, яка збудувала будинок.
Молоді люди починають листуватися і виявляється, що, у них багато спільного. І хоча  Алекс живе в будинку, за весь час спілкування вони з Кейт так жодного разу і не зустрічаються. Правда незабаром все стає на свої місця: виявляється, що Алекс жив тут за два роки до цього, і їхнє спілкування з Кейт відбувається крізь час. 

«Осінь у Нью-Йорку»

Власник нью-йоркського ресторану Вілл Кін гуляв Центральним парком. Він щойно розлучився з черговою коханою і тієї самої миті побачив Шарлотту Філдинґ. Ввечері він зустрів її у себе в ресторані, там Шарлотта святкувала 22-річчя. Досвідчений ловелас Вілл почав нову любовну пригоду.
Роман швидко розвивався, а пізніше Вілл Кін дізнався, що його обраниця смертельно хвора і жити їй лишилося всього рік.  

«Джулі і Джулія»
Фільм розповідає про секретарку Джулі Пауэлл. Вона за рік намагається приготувати 524 страви за рецептами, описаними в книзі Джулі Чайлд «Опанування мистецтвом французької кулінарії». Всі свої перемоги і поразки на кулінарному фронті дівчина описувала у блозі. 

Бажаємо вам гарного перегляду і приєднуйте у наш Telegram, щоб обговорити інші кіноновинки!)
 

Перший Криворізький. Фото Pinterest
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам