Різдвяний піст 2017: головні заборони

 

Різдвяний піст – це один з найбільш суворих, тривалих і важливих постів у році. Він самий останній, так, як покликаний допомогти очистити душу і тіло людини перед Новим роком і Різдвом Христовим. Саме тому ми вирішили розповісти вам, чого не можна робити в Різдвяний піст. 

Різдвяний піст 2017: головні заборони

 

Звичайно, всі знають, що головні заборони в Різдвяний піст – це їжа. Тому почнемо цього. Під час цього торжества не можна вживати в їжу: молоко, яйця, сир, м'ясо і масло. Так само в понеділок, середу і п'ятницю не можна їсти рибу і пити вино. 

А ось вівторок, четвер, суботу і неділю – це дні, коли в їжу можна додавати рослинне масло.

Найважливіші, і від цього найскалдніші дні, з 2 по 6 січня. Різдвяний пост в цій час підсилюється, і вживання риби не вітається навіть у раніше дозволені дні. 

Чого не можна робити під час Різдвяного посту

 

Як ми вже сказали, заборони в Різдвяний пост стосуються не тільки їжі. З 28 листопада по 6 січня можна буде надаватися галасливим розвагам і лаятися. Окрім цього заборонено перейматися почуттям власної переваги через утримання від забороненої їжі, це може тільки нашкодити.

Звичайно, гріховні вчинки заборонені завжди, але під час Рожественского посту вони будуть каратися особливо сильно, адже вони будуть сприяти розвитку вад. Так само, під час Різдвяного посту дуже важливо щиро молитися і каятися у своїх гріхах. Це робиться, щоб краще очиститися перед святами.

Дуже важливо, що під час Різдвяного посту не можна одружуватися. Навіть якщо у вас було заплановане весілля на цей час, за церковними канонами, її краще перенести. Але зараз про цю традицію почали забувати, і церква йде на поступки молодим людям.

Дивіться: Як правильно провести Різдвяний піст

Нагадаємо, що сенс посту не в тому, щоб не їсти чогось, а в тому, щоб показати, на що ви готові заради своєї віри. Різдвяний піст розпочинається 28 листопада і закінчується 6 січня.

Использованные материалы: znaj.ua
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам