«Людям потрібно розвантажувати голову від негативу!» - Сергій Притула

18 жовтня у Кривий Ріг зі своїм гумористичним шоу «Вар’яти» приїжджає Сергій Притула. Перед концертом сайт «Релакс» взяв інтерв’ю у лідера коллективу. 

 

Коротко про «Вар’яти-шоу»

Шоу було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Воно позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 

Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

З другого листопада 2016 Вар’яти-шоу в ефірі Нового каналу.

***

Сергій, як Ви у такій складній ситуации у країні зберігаєте позитивний настрій і при цьому ще запускаєте такий масштабний телевізійний проект «Вар'яти-шоу».

Людям потрібно розвантажувати голову від негативу! А його зараз просто тони зі всіх сторін: війна, корупція, кримінал і т.д. Можна закритись вдома, не ходити на концерти, дивитись новини і тихо ненавидіти всіх навколо. Але так можна збожеволіти.

Тому я вважаю, що артисти саме зараз, як ніколи, мають «йти в народ». Йти і хоч на пару годин відволікти глядача від рутини й негативу. Така собі реабілітація суспільства. Ми з хлопцями маємо понад 100 концертів на рік і я бачу, як реагують на нашу роботу люди, в містечка яких артист не приїжджав уже 5-7 років. Тому, думаю, зараз наша поява на ТБ дуже доречна.


Назва шоу з галицького діалекту перекладається як «ненормальний» або «божевільний» (по Вікіпедії). Як виникла ідея такої назви? І чи відкладає таке трактування назви відбиток на шоу?

Якщо ви будете писати наукову роботу і в якості першоджерела десь вкажете Вікіпедію, то ваш науковий керівник відкрутить вам голову. Занадто прямолінійний переклад. Бути вар’ятом – це дійсно бути трохи несповна розуму, але в хорошому сенсі цього слова.

Пам’ятаєте, як було у «Іронії долі»: «Мы перестали лазить в окна к любимым женщинам! Мы перестали делать большие и хорошие глупости...». Тут чітко описано атмосферу того, чим живуть і займаються «вар’яти»! А назва шоу своїм корінням лине у однойменну команду КВН з Тернополя. Її учасники і стали кістяком нашого колективу.

Ваша команда складається з шести різних осіб за характером. Хто яку роль «грає» в колективі, і хто які функції виконує (напр.: тихоня, весельчак, музикант і т.д.; пише тексти, робить смачну каву, усіх годує)?

Ну я, кагбе, за старшого :-). Жошка – наш харизматичний товстун, людина-настрій і вокал шоу, попри вагу під 140 кг, надзвичайно пластичний чоловік. Владзьо – душа і секс-символ нашого колективу. По-перше, він найстарший, по-друге він давно розлучений, по-третє, головна його заслуга в тому, що він смішить не тільки людей зі сцени, а решту вар’ятів на гастролях! Віталік Тильний – це дійсно бог кулінарії! І наш «суперкультік» - чоловік ще весною важив 125 кг, але взявся за голову, пішов в спортзал, збалансував харчування і зараз має 95 і чудову накачану «тушку»!

Валентин Сергійчук, він же Вальон – наймолодший з вар’ятів. Практично безгрішний молодий чоловік, тотально закоханий у свою дружину. Що не заважає йому бути невиправним романтиком нашого шоу! Ну і ще у нас є гітарист Сергій Полупан. Його фішка в тому, що він німий на сцені. Ну… не говорить чоловік, тільки на гітарі грає. Але так навіть краще, дитинство він провів у Франції, у нього жахливий акцент.
  

Ви якось розповідали, що на одному з концертів люди сиділи в шубах і ляскали так, що ви цього не бачили і не розуміли, що відбувається. Розкажіть, бувають на концертах ситуації, над якими потім ви смієтеся і які дають поштовх для написання нової мініатюри?

З вашого дозволу, я розкажу про це на концерті :-).

Який концерт запам'ятався найбільше і чим?

17 квітня цього року. Лондон. Логан-холл. Важко описати. Треба було бачити. Зал не сміявся, зал «вив»!!! Навесні поїдемо знову, нас там чудово прийняли!

А як вас приймають українці не в Україні? Говорять, що ви для них - ковток свіжого повітря з Батьківщини?

Та в принципі так воно і є. Люди йдуть на щось нове з Батьківщини. Наші концерти – це ще одна можливість українцям зустрітись, поспілкуватись, а потім і на шоу піти :-). В Празі у мене вже традиція – за день до концерту проводити зустрічі з нашою діаспорою. Спілкуємось на різні теми, від політики до шоу-бізнесу, заодно люди приносять трохи грошей на АТО.

Знаємо, що в Дніпро ви довго не їхали, переживаючи, буде аншлаг або ні, але з перших же секунд зал став вашим. Як воно, уперше їхати в нове місто? І чого ви чекаєте від концерту у Кривому Розі?

Хвилювання є завжди, адже місто на місто не схоже. Я не переживаю, чи сподобається людям концерт. Ми веземо програму, яку давно «вилизали» на десятках інших міст. Я переживаю, як організатори попрацювали над промо концерту, адже 2 рази з однією програмою в одне місто ми не приїжджаємо. І дуже шкода, якщо ти привозиш хороший матеріал, а його бачить півзалу.

Ви виглядаєте успішними і щасливими. Поділіться своїм секретом успіху як у роботі, так і у сімейному благополуччі.

На роботі треба викладатись на повну котушку і ніколи не говорити «ну, ось цього мені буде достатньо». Поки молодий, треба ставити планку вище і вище. Побити байдики можна буде і на пенсії.

А в сім’ї… думаю, тут з мене буде не найкращий консультант. Я стараюсь. Але взірцем для наслідування мене вряд чи можна вважати. 

Чому присвячуєте свій вільний час? Ваші захоплення.

Сплю. Ходжу в спортзал. Читаю з сином. Їм. Ходжу в кіно. Приймаю вдома гостей чи ходжу до тих у кого квартира більша :-).

Афішу заходу можна подивитися тут

Использованные материалы: Первый Криворожский
Relax.1kr.ua

Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам